Konzolista.cz

Retro City Rampage: DX vyjde příští týden na PS4, PS3 a PSV

novinkapondělí 3. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Retro City Rampage: DX vyjde příští týden na PS4, PS3 a PSV
Vývojáři ze studia Vblank Entertainment dnes oznámili novou verzi své úspěšné top down retro střílečky Retro City Rampage, která vyjde v příštím týdnu na konzole PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita za cenu 7.99 euro, majitelé členství PlayStation Plus ušetří dalších 20% z ceny. Hra pochopitelně bude podporovat i Cross-buy. Tato značně vylepšená verze nemá mít o něco pohlednější grafiku a pozměněné filtry, ale prakticky kompletně byly překopány mise, zbraně, inteface a další věci, aby byl zážitek z hraní co nejlepší. Níže v novince se můžete podívat na trailer, který vám všechny změny představí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
J.T.honza
J.T.honza #GuitarHero

Já to chci koupit už dlouho, takže teď už vím, že sáhnu po DX verzi. Ve slevě [s1]

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

Tento trend vydavat kazdou hru dvakrat se mi nelibi. To nehodlam ekonomicky podporovat. Pro majitele puvodni vdrze by meli pripravit primerene levny upgrade.

POciSEM
POciSEM #DooM 3

Mno radši už bych viděl Hotline Miami 2 ale totok nevypadá uplně k zahození