Konzolista.cz

Resogun dostane zítra velký update

novinkasobota 21. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Resogun dostane zítra velký update
Arkádová střílečka Resogun si získala na konzoli PlayStation 4 hodně příznivců. Vývojáři ze studia Housemarque připravují v současnosti větší DLC rozšíření Heroes, které má vyjít v brzké době, ale také nyní dokončili větší update, který vyjde už zítra. Jeho obsahem bude jednak hráči chtěný lokální kooperativní režim, ale také speciální editor lodí, v němž si budete moci vytvořit tu svoji vlastní s jedinečným designem. Také bude možné lodě sdílet s kamarády, případně si od nich stahovat jejich výtvory. Dále budou možná zajímat nové trofeje, ale také spaciální Hall of Fame s nejlepšími hráči.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update
Resogun dostane zítra velký update

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
We love PS5

Super update

Pan T
Pan T #Drifter

Alias: Tak to je super úspěch. Bylo to v plusku, takže to přinejmenším milión hráčů vlastní.

iCEl0l: Aha, late tomorrow night, a já na to už od rána čekám jak mlsný pes. [s14]

Alias

Pan T: Nevim jestli jsem jeste v drzeni to je tak 3 mesice zpatky, mel jsem 34. flek celosvetove :D

iCEl0l

"update which hits your PS4 late tomorrow night, 22nd June."

Klidně může být i o půlnoci.

Pan T
Pan T #Drifter

Alias: Tak to gratulace! Nikam ale nespěchej, a pěkně zaslouženě odpočívej na vavřínech. Ať mám čas nabrousit si kudličku a zezadu se přikrást.[s6]

Jinak mám to dohrané na mastera, a mám platinku, tak jsem rád že mám alespoň další motivaci vrátit se k této boží hře.[s14]

(ale slibovali dnes, a zatím furt nic.)

Alias
👍1

Konecne budu moc oprasit rekordy a upevnit 1. flek v CZ :D

RagingInsane
👍1

Ano. Ano. ANO!!! Toto ma tak potesilo :D Plus to bude uz zajtra :D Ja som uz od releasu chcel tuto hru hravat s kamosom local a neslo to a ted to pojde :D Super super :D Plus stavanie lodiciek mam rad uz od Kingdom Hearts :D Ach radost jak male decko XD

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

Ten editor vypadá jako by byl obšlehnutý z 3D Dot Game Heroes link link Ale proč měnit něco co skvěle funguje.

[s14]