Konzolista.cz

Resident Evil Revelations 2 vyjde v polovině února

novinkastředa 15. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Resident Evil Revelations 2 vyjde v polovině února
Capcom nedávno oznámil pokračování povedené hry Resident Evil Revelations, které bude vycházet epizodickou formou skrze digitální distribuci na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Dnes Sony spustila v Severní Americe předobjednávky na PlayStation Store, na němž jsme se dozvěděli, že první epizoda vyjde 17. února, přičemž hned poté budou následovat další tři. Za přeobjednání navíc bude bonusový Raid Mode ‘Throwback’ Stage Pack. Season Pass se všemi epizodami a bonusovým Raid režimem stojí 25 dolarů, což je jistě přijatelná cena. Pokud budete chtít raději krabicové vydání, budete si muset počkat o něco déle. Capcom ho uvolní až po vydání všech epizod.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2

Počkám si na krabicovku :-) Škoda, že bude až po epizodách, přeci jen se mi nechce měsíc čekat, obvzláště když se to bude všude kolem už hrát. I když teď mě napadá, že RE Remake HD Remastered by měl vyjít ještě dříve, takže by klidně mohl zkrátit to měsíc dlouhé čekání :-)

neky
neky #BF rulezzz

uuu...wau!! a nebal bych se.. ze by RE neuspelo i v takto narvany mesice

marolem
👍2

Doufám že RE 1 výjde už v lednu.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

r.i.p.

Harnet
Harnet #SONY
👍3

Docela blbe si to naplanovali na Unor, nevim jestli RE uspeje proti The Order, Bloodborne a Zaklinac3 [s14]

Chris Redfield
👍2

Super. [s7]

Související články

Nejčtenější články