Resident Evil Revelations 2 vyjde epizodickou formou + první obrázky

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (24)
remake+relevations2 zacatkem roku.capcom ma u me velky plus,po delsi dobe
Co to je ? Nějakej zkurvenej serial nebo co ? :(
To si delaj prdel ne? To nebude full hra jako RE1, RE2, RE3 RE Veronica X atd... [s2]?
Nevim v cem vidíte problém. Ja si pockam na disk a hotovo
Epizodický systém hry byl původně zamýšlen na 3DS verzi proto, aby mohl hráč čekající na přednášku, na autobus, vlak, atp. jednoduše zapařit a dostat se tak do děje hry snáz. Teď jsem ale trochu zmaten. Epizodický systém i na konzolích? U RE Revelation jedničky jsem bral toto jako přímou konverzi ale zde? Patrně tedy nejistota nebo snaha prodat méně za více. Jestli to bude to pravé kafe tedy nevím. Nicméně určitě si počkám na placku, jen mě štve to, že patrně nevydržím nepodívat se na gameplay videa na youtube. Doufám, že to bude hodně rychle na placce, ať tolik netrpím čekáním :-)
Jinak obrázky jsou naprosto [s7][s7][s7]
To si dělaj prdel ne? to si počkám na disk ale koukám že nenasytnost nezná mezí
Chris Redfield....narazel jsem spis na tu cenu...25 dolaru a ma byt aaa hra? Jako mne tech 10 hodin staci,pokud bude bavit opakovane
Doufám že tak nedopadnou všechny hry,budou to vydávat jak seriály v TV.Shit
kokoti to jsou...
kecám neseru[s6][s6][s6]
když to bude atmosférudštící a "starohratelný" tak mi to servírujte klidně po epizodách a jestli to bude shit , tak Vám na to s-ru, vážený Capcome[s6]
Tak zrovna na tomhle nevidím nic strašnýho .....
Pro některé lidi co nevydrží počkat na plnou diskovku vydají epizody zvlášť a kdo bude chtít klasickou plnou diskovou hru si zkrátka počká .... a navíc cena je super a dle obrázku se zatím ubírají tou správnou cestou ....
Jsem v očekávání a za mě palec nahoru :-)
CAPCOME, CAPCOME, ty se prostě nepoučíš!![s8] No ale uvidíme, jestli to bude jak starý Resi tak fajn, jinak totálně končím s Residentama (teda kromě HD Remaku tý RE1, ten nemá chybu[s7]).
Chris Redfield prečítal som si to do konca, ale Kachlo to teraz doplnil, tak nerob zo mňa debila.
FreeGoro: 4 epizody po 2 a pul hodinach. To mas celkem slusnych 10 hodin.
Tak jestli to výjde krabicove celý nevidim v tom problem az na to udesne dlouhý cekaní to je desivejsí nez hra samotna[s15]
Me zajima zabava...pokud bude hratelnost vyborna,tak budu spokojeny :)
Prekvapko to je,plna hra za 25 dolaru?To asi nebude velka aaa hra :( Hra ale vypada velmi lakave,tesim se moc
El_Scorpio: kdyby jsis novinku docetl az do konce, tak by jsi vedel, ze diskovka bude
Na smiech... pokiaľ to nevydajú ako komplet na BD tak moje peniaze neuvidia.
pockam na krabici
Nasrat[s15]moje natešenost je právě ukonce!!![s15]
Tak nic. Na Resi už kašlu. Blbej Capcom.
Vzhledem ze tady se to nepise: Hra bude vychazet v rozmezi dvou tydnu, v diskove podobe bude obsahovat i Raid mode, epizodicky to vychazi proto, ze Capcom radikalne zmenil gameplay a nejsou si jisti, ze by takova hra prodala X milionu kusu. Pokud chcete videt velkou hru se stejnym gameplayem, tak ted mate moznost to ukazat a podporit koupi Rev2.
???
no uvidime.... cena pekná, snád to nebude nejaký sranec