Konzolista.cz

Resident Evil: Revelations 2 se odkládá o jeden týden

novinkačtvrtek 15. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Resident Evil: Revelations 2 se odkládá o jeden týden
Capcom dnes trochu nečekaně oznámil, že odkládá epizodickou akční hru Resident Evil: Revelations 2 o jeden týden, takže začne vycházet až koncem února. Vývojáři chtějí o něco více času, aby mohli vychytat bugy a hra se dostala k hráčům ve stavu, v jakém očekávají. První epizoda se dostane na PlayStation Store a Xbox LIVE 25. února, další budou následovat vždy v rozmezí jednoho týdne, následně hra vyjde krabicově s veškerým obsahem. Níže v novince se můžete podívat na stanovené nové termíny jednotlivých epizod.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ft5678877uy5

dik,jednou jsem to nekde četl ale od te doby ani zminka ze by to na Vitu melo vyjit.

Predator

ft5678877uy5 vyjde to i na VITU z nějakým zpožděním.

ft5678877uy5

Cau decka,bude to na Vite ?

Chris Redfield

Kupuju jak season pass tak diskovku [s7]

vlasta mastil
👍1

no halavne ze je na storu ale HD remaster tam stale neni...

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

paprik hahaha, to je ale debilní model, co jsi právě vymyslel :D

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👍3
👎1

Vydávání po epizodách je naprostá demence. Za chvíli tak budou vydávat i Fifu. Svoje panáčky dostaneš day one, soupeře za týden a za měsíc i balon

lordinatoR
👎1

sem to nečetl celý, se nepokakej :D

iCEl0l
👍2

Čtení ti asi dělá problém.

"následně hra vyjde krabicově s veškerým obsahem."

lordinatoR
👎2

Nevíte jestli bude i placka ? :)

EDIT: už sem jí našel .. JRC 1449 ... wtf, digitálka stojí 689 :D

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2
👍1

Takže si to koupím 17 a dohraju to najednou [s16]

Související články

Nejčtenější články