Resident Evil Revelations 2 má datum vydání všech epizod + další informace a trailer
novinka•úterý 2. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (14)
No... Snad se Capcom po 6tém díle vzpamatoval,ten byl dle mého názoru hrozný.Revelations byl fajn,na 3DS se perfektně hodil,na domácí konzole to bylo zbytečný.
Ještě pořád mám slot na stažení toho RE Remake kdyby ho někdo chtěl hrát hned tak když tak PM. [s4]
Asi tak no [s6] Taky je to první RESI kterýho jsem nedohrál hned.Prostě best je pro mě 5 a pak 6 díl..teda co se týče zábavnosti.Kažej na to sice nadáva,ale já se bavil několik desítek hodin [s14]
tak ja poridim na disku, to je jasny, nez dodelam vsechny me nove hry tak je to brezen
Cocoflowa přesně tak.První díl Revelations byl opravdu trochu chudší oproti takový 6 která byla nabušená.Sice měl možná trochu lepší atmosféru,ale bylo vidět že to dělali primárně pro 3DS.Každopáně Revelations 2 se mi zatim líbí hodně,vypadá to poctivej díl s parádní atmosérou [s14] Remake si dám samozřejmě taky,ale ta oldschool hratelnost už mě moc nebere.
No ja nevim asi vezmu jen Remastr RE1 a smitec - RE uz je vydojeny - chce to novi napad na hru . Capcom prekvapil s Dragons Dogma - tohle mam raci nova znacka a trefa do cerneho ...RE umrel uz hodne davno - Revolution jsem dohral a nebyl to odpad ,ale jak pisu uz se placaji na miste ... Kde jsou ty casi kdy jsem s uzasem u nas v krame na hry hral poprve demo Devil May Cry - a rikal si to je power Capcom ... A tet ? Nebyt Dragons Dogmy reknu s fleku ze jsou v koncich , ale neni tomu tak ,ale s RE to uz Capcom nevyhraje . Jedine nova kulervouci znacka (jako kdysi DMC) je postavi na nohy ...
Jen ještě dodám, po shlédnutí traileru jsem nabyl pocitu "Tohle bude skutečný Resident Evil, takže vítej zpět a nezklam nás" ;-)
Dost mě v prvním Revelations štvalo to soustavné přerušování hry změnou hratelné postavy s jejím odlišným příběhem. Skutečně to mátlo, např. při sumírování nábojů, používání vylepšených zbraní atp. Zde se už ale zdá, že to bude mít nějaký řád. Doufám tedy, že i ten Barry s tou holčičkou pujdou vylepšovat. Co se dodatenčého DLC obsahu týče, CAPCOM opět ukazuje jak se dá vše pěkně rozporcovat a prodat jedno po druhém. Doufám, že ta disková edice, kterou beru, bude skutečně většinu obsahu už mít na placce a pokud možno tak, že hra vyjde dodělaná :-)
konecne to vypada pouzitelne :)
No parada,ikdyz napul souhlasim s MjollniR.Presto si myslim ze nejednomu clovicku rocnik 85 a nize musi plesat srdicko.konecne Resident evil a ne nejaka sracka bez hlavy a paty!!
Kupuju seasson pass a diskovku [s1] resident [s7]
No jo, stahnu na Xbox 360.
To asi každej.
počkám do 10tyho března...