Resident Evil Revelations 2 - Drama trailer
novinka•středa 18. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (13)
me se to libi nerikam ze to bude kdovijaka pecka stahnu po epizodach a krasne me to zabije cas do bloodborne
Tak za prve,nikomu neprikazuju aby to hral a pro blba Senator,urazej si svoje soukmenovce a jdi si zacvicit.A pro hrc.jena je mi 39 takze jsem si zahral vsechny RE. A to ze jsou posledni dily akcni to je hold vyvoj. Me se nejvic libila 4 a pak 5.
Hmm Barry, skoro jsem ho nepoznal, trošku nám zestárl, ale je dobře že se vrací.
ft5678877uy5.kolik ti je let?problem neni v nove hre, ale v tom jak se jmenuje.Resident evil mel svoje kouzlo v tom ze to byl hlavne survival horror,kde hrac take resil hodne puzzlu!!A presto ze RE revelations neni spatnej dil ,tak to neni proste uz ono.
Moje nejlepší díly je jednoznáčne RE 4,5 a zbitek je pohřbenej.(kamera a ovládaní děla své ) [s16] Jínak se na tenhle díl těšim uvidim jakej bude.
ft5678877uy5: tak to nečti ty pako, nechceš snad lidem přikazovat co se jim má líbit a co maj hrát, že ne? Horší než komunisti!![s16]
Paráda, konečně zas pořádnej Resident. Ale počkám si na krabičku :)
Jediny prvni dva komentare se daji cist.
Jdete uz nekam s tema kecama ze 1.2.3.byla nejlepsi a bla bla bla. Mate tady novou vybornou hru,tak si ji zahrajte a nepyskujte. Uz to nikoho nebavi cist.
Starší RE jsou jednoznačně lepší, tam na vás dýchne ta atmosféra na každém kroku, ale např. Revelations mi přijde jako hodně dobrej Resident na rozdíl od RE 5 nebo 6, což byly pro mě propadáky. Já si to pořídim, vypadá to slušně a digital je asi za 680 Kč. [s14], chtěl bych teda spíše krabicovku, ale ta bude 2x dražší wtf [s10]
Proč mám pocit že to bude zase nedodělek :( mám rád RE ale bohužel dnešní díly jsou nedodělané a to sérii strašně ničí.
Hm dobry ale prvni Resident evil to nikdy nepokori a kort po tom co vysel ten remake,protoze ten je fakt vynikajici.Muj osobni nazor je ze by meli predelat 2 i 3 fanousci by se jim urcite odvdecili krasnejma prodejema
Tesing jako prase!!!! [s7][s7]