Resident Evil HD Remaster vyjde začátkem příštího roku + obrázky a informace

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (51)
Spíš než ovládání bych upravil inventář, nebo tam dal funkci jako v ZERO, že můžete předmět kdekoliv odložit.
Neskutočne sa teším, teraz čo som akurát dohral Resident Evil 4 HD na PC a teraz toto. Moc, moc sa teším. Verím že CAPCOM dovolí na PC vyblázniť aj moderov, ktorý nám prinesú časom ešte lepšie textúry urobené od nuly podobne ako u RESI 4, že tá hra bude k nepoznaniu narozdiel od konzolových verzií.
Jak znam capcom tak se budou snazit za co nejmin prace vytriskat co nejvic penez..... Nepocitam s zadnym zazrakem,ale treba prekvapi...uvidime :)
Na PC to vychádza inak tiež.
hahahah tohle si mužu na PC přes Dolphin emulátor udělat hned.
RE 1+2+3 bych si rád zahrál kdykoliv, hlavně RE2...ale byl bych ještě radši, kdyby dělali nové KVALITNÍ díly!!
já to beru [s14]
beru všemi deseti [s6] mé přání se mi splnilo [s7]
Tak nevim, jestli se mi to libi. Samozrejme v te dobe jsem RE jednicku opravdu zral a dohral nekolikrat. Pak jsem se na Gamecube dostal ke graficky vylepsenemu remaku a dohral jsem ho sotva jednou a nejak se mi z toho ten zazitek vytratil. Uz me to proste nebavilo. Nejak se mi nelibi herni vyvoj v posledni dobe. To uz opravdu nemaji vyvojari napady nebo penize na kvalitni novy dil? Asi ne, kdyz se clovek podiva na RE6 nebo RE operation Raccon city, nebo jak se to jmenovalo... Svym zpusobem je to docela smutne.
Tak se mi to libi^^
nejlepší zpráva za celej den ještě kdyby je tak napadlo předělat RE zero a RE2,RE3 a nemělo by to chybu [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]
Potesilo [s7] ale mohli to dat do fungl noveho kabatu [s13]
Daj si ban... aspon na mesiac. Takto sa vyjadrovat, tst[s2]
přátelé dám si klidně BAN, právě mi prask č...k radostí[s6][s6]
PECKA!!![s7][s7][s7]
Easy mod ma automaticke zameriavanie. Mna stve to, ze tu hru si perfektne pamatam, presiel som ju niekolkokrat, cize nic ma tam neprekvapi a proste zlepsenie vizualu nie je dostatocne. Keby to spravia odznova, od prkna, ako nejaky "restart" (ale podareny), ze su tam nove sceny, pozmenene chodby, poprehadzovane kluce tak by to malo pre mna vacsi zmysel...
Další z videoherních klasik, vypilovaných k dokonalosti? Tož sem s tím [s14]
Mladší rocníky a herní novácci poznají, co znamená "pocítit" ve videohrách strach, napetí a nedostatek munice a ti starší si po hodne, hodne letech pripomenou, jak to vlastne tenkrát bylo s tím RACCOON CITY. Jelikož co vám budu povídat, já už si z prvního RESIDENT EVIL nepamatuju ani prd, na což mám snad po 18 letech (který ubehly od dob hraní na PS1) nárok [s14]
Takže nebudu moc daleko od pravdy, když napíšu, že budu RESIDENT EVIL: REMASTER hrát jako úplnou novinku, na kterou se teším, podobne jako na jiný vypilovaný videohry. ODDWORLD: ABE’S ODDYSEE, RESIDENT EVIL, THE LAST OF US....jeden videoherní klenot za druhým, jen tak dál. Docela rád bych si vychutnal treba takový METAL GEAR SOLID z PS1 v enginu novýho MGS 5 [s14]
Ovládání také zůstane zachováno. Tím by to akorát posrali japončíci a oni jsou si toho moc dobře vědomi. [s7] těším se na tu obtížnost s neviditelnými zombie a bez automatického zaměřování.
Ovládání bylo a je dle mě v pohodě. Možná, že dnešní "rozmazlení" hráči mainstreamovými hrami mohou mít trochu problém. Nicméně největší problém u této hry spočíval ve staticky umístěné kameře, kde bylo značně obtížné a frustrujcí odhadnout vzdálenost od zombie. A ovládání bylo tuším 2D a 3D. Já se starými Residenty neměl problém :-)
Moneta: ty mě přijde ovládání v pohodě, nevím jestli to tak bylo i v původní verzi, ale v Remaku na GC je i "funkce rychlého otočení" což někdy dost pomáhá..
Tak tohle fakt bomba jeste bych chtel RE 2 a RE3 Nemasis a bylo to jeste veci bomba [s6]
Rekl bych, ze casem se to dostane nejen na konzole ale i na PC ofiko a ne jenom pres emulator.[s4]
Moneta::: A třeba mě příjde tohle ovládání docela ikonický pro RE a tak nějak spjaté s celou sérií ... Ale tak či tak schéma ovládání si tentokrát budeš moct vybrat!!!
Moneta : tvůj kamoš je zřejmě natvrdlej ignorant nebo nějaký děcko co nezažilo éru RE na PS1 a PS2.
Ty vole tak tohle by mě ve snu nenapadlo :D ... no palec nahoru .... vlastním GC verzi ale tuhle si asi taky nenechám ujít obzvlast s trofejema ... tahle hra se dá hrát pořád dokola ...
Každopádně je to dobrý začátek jak začít znovu ... mohli by něco udělat s dosud nejlepším druhým dílem :)
Ulby : dabing i hudba zůstanou původní,jen bude novej mix zvuku do DTS 5.1 což bude pecka.Tyhle hudby zvuky a dialogy jsou totiž DOKONALÉ !!!![s7][s7][s7]
beru gc verzi jsem nehral
Tak...vypada to samozrejme lip...a dal?
skvela zprava!!! pokud zachovaji i hratelnost, bude to sakra prijemny oldschool zazitek! a dnesni mladez pozna, co je to stary dobry resident...
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!! [s4]