Konzolista.cz

Resident Evil HD Remaster vyjde začátkem příštího roku + obrázky a informace

novinkaúterý 5. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Resident Evil HD Remaster vyjde začátkem příštího roku + obrázky a informace
V předchozí novince jsme vás informovali o hře Resident Evil HD Remaster, která vyjde pro konzole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360. Nyní Capcom spustil i oficiální stánku, na níž upřesnil, že v Evropě hra vyjde začátkem příštího roku, cena bude teprve stanovena. „Intenzivní hororový zážitek s prvním Resident Evilem je zpět. Děj se odehrává v notoricky známém Raccoon City, přičemž hráči si mohou vybrat, jestli hru prožijí jako Chris Redfield, člen S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Service), nebo jako Jill Valentine. Oba byli do města posláni, aby našli chybějící tým Bravo, když náhle byli napadeni zmutovanými psy a museli se dát na útěk, který je zavedl až do tajemného zámku. Dostanou se z něj ale živí? Hráči budou muset být stateční v temných a uzavřených prostorách, aby přežili střety nejen s protivníky, ale také s hádankami a nejrůznějšími pastmi,“ stojí v tiskové zprávě. „Rozlišení hry i textury byly výrazně modernizovány, přidána byla i podpora pro rozlišení 1080p na nových konzolích, což má za následek, že postavy a prostředí ožívá nevídaným způsobem, jako nikdy dříve. Nejen grafika, ale i zvukové efekty byly kompletně předělány do 5.1 pro co nejlepší atmosféru. Hráči si navíc mohou vybrat mezi klasickým 4:3 nebo 16:9 poměrem stran, rovněž mezi schématy ovládání. Přítomno bude klasické schéma pro fanoušky, ale i alternativní, kdy se postava bude pohybovat v závislosti na analogové páčce. Mezi oběma schématy půjde přepínat kdykoliv během hraním,“ stojí v tiskové zprávě. Na kartě naleznete několik oficinálních obrázků -http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=resident-evil-hd-remaster-5572&game5572-show=2 . Líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (51)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff

Spíš než ovládání bych upravil inventář, nebo tam dal funkci jako v ZERO, že můžete předmět kdekoliv odložit.

MARTASLJ

Neskutočne sa teším, teraz čo som akurát dohral Resident Evil 4 HD na PC a teraz toto. Moc, moc sa teším. Verím že CAPCOM dovolí na PC vyblázniť aj moderov, ktorý nám prinesú časom ešte lepšie textúry urobené od nuly podobne ako u RESI 4, že tá hra bude k nepoznaniu narozdiel od konzolových verzií.

messie
messie #Neutrální

Jak znam capcom tak se budou snazit za co nejmin prace vytriskat co nejvic penez..... Nepocitam s zadnym zazrakem,ale treba prekvapi...uvidime :)

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Na PC to vychádza inak tiež.

Beny
Beny #Blood 1

hahahah tohle si mužu na PC přes Dolphin emulátor udělat hned.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

RE 1+2+3 bych si rád zahrál kdykoliv, hlavně RE2...ale byl bych ještě radši, kdyby dělali nové KVALITNÍ díly!!

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍1

já to beru [s14]

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👍4

beru všemi deseti [s6] mé přání se mi splnilo [s7]

Tex-Calder
👎1

Tak nevim, jestli se mi to libi. Samozrejme v te dobe jsem RE jednicku opravdu zral a dohral nekolikrat. Pak jsem se na Gamecube dostal ke graficky vylepsenemu remaku a dohral jsem ho sotva jednou a nejak se mi z toho ten zazitek vytratil. Uz me to proste nebavilo. Nejak se mi nelibi herni vyvoj v posledni dobe. To uz opravdu nemaji vyvojari napady nebo penize na kvalitni novy dil? Asi ne, kdyz se clovek podiva na RE6 nebo RE operation Raccon city, nebo jak se to jmenovalo... Svym zpusobem je to docela smutne.

Superpunk
Superpunk #Insane
👍1

Tak se mi to libi^^

RustySnake2
RustySnake2 #G-VIRUS
👍6

nejlepší zpráva za celej den ještě kdyby je tak napadlo předělat RE zero a RE2,RE3 a nemělo by to chybu [s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6][s6]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Potesilo [s7] ale mohli to dat do fungl noveho kabatu [s13]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Daj si ban... aspon na mesiac. Takto sa vyjadrovat, tst[s2]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍9

přátelé dám si klidně BAN, právě mi prask č...k radostí[s6][s6]

STRIKERcz89
👍2

PECKA!!![s7][s7][s7]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Easy mod ma automaticke zameriavanie. Mna stve to, ze tu hru si perfektne pamatam, presiel som ju niekolkokrat, cize nic ma tam neprekvapi a proste zlepsenie vizualu nie je dostatocne. Keby to spravia odznova, od prkna, ako nejaky "restart" (ale podareny), ze su tam nove sceny, pozmenene chodby, poprehadzovane kluce tak by to malo pre mna vacsi zmysel...

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍4
👎1

Další z videoherních klasik, vypilovaných k dokonalosti? Tož sem s tím [s14]

Mladší rocníky a herní novácci poznají, co znamená "pocítit" ve videohrách strach, napetí a nedostatek munice a ti starší si po hodne, hodne letech pripomenou, jak to vlastne tenkrát bylo s tím RACCOON CITY. Jelikož co vám budu povídat, já už si z prvního RESIDENT EVIL nepamatuju ani prd, na což mám snad po 18 letech (který ubehly od dob hraní na PS1) nárok [s14]

Takže nebudu moc daleko od pravdy, když napíšu, že budu RESIDENT EVIL: REMASTER hrát jako úplnou novinku, na kterou se teším, podobne jako na jiný vypilovaný videohry. ODDWORLD: ABE’S ODDYSEE, RESIDENT EVIL, THE LAST OF US....jeden videoherní klenot za druhým, jen tak dál. Docela rád bych si vychutnal treba takový METAL GEAR SOLID z PS1 v enginu novýho MGS 5 [s14]

weskerumbrella

Ovládání také zůstane zachováno. Tím by to akorát posrali japončíci a oni jsou si toho moc dobře vědomi. [s7] těším se na tu obtížnost s neviditelnými zombie a bez automatického zaměřování.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2

Ovládání bylo a je dle mě v pohodě. Možná, že dnešní "rozmazlení" hráči mainstreamovými hrami mohou mít trochu problém. Nicméně největší problém u této hry spočíval ve staticky umístěné kameře, kde bylo značně obtížné a frustrujcí odhadnout vzdálenost od zombie. A ovládání bylo tuším 2D a 3D. Já se starými Residenty neměl problém :-)

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍3

Moneta: ty mě přijde ovládání v pohodě, nevím jestli to tak bylo i v původní verzi, ale v Remaku na GC je i "funkce rychlého otočení" což někdy dost pomáhá..

LuboDante
LuboDante #LuboDante
👍5

Tak tohle fakt bomba jeste bych chtel RE 2 a RE3 Nemasis a bylo to jeste veci bomba [s6]

lamka74
lamka74 #Resident
👍2

Rekl bych, ze casem se to dostane nejen na konzole ale i na PC ofiko a ne jenom pres emulator.[s4]

TheMachineXYZ
👍4

Moneta::: A třeba mě příjde tohle ovládání docela ikonický pro RE a tak nějak spjaté s celou sérií ... Ale tak či tak schéma ovládání si tentokrát budeš moct vybrat!!!

weskerumbrella
👍19
👎1

Moneta : tvůj kamoš je zřejmě natvrdlej ignorant nebo nějaký děcko co nezažilo éru RE na PS1 a PS2.

TheMachineXYZ
👍2

Ty vole tak tohle by mě ve snu nenapadlo :D ... no palec nahoru .... vlastním GC verzi ale tuhle si asi taky nenechám ujít obzvlast s trofejema ... tahle hra se dá hrát pořád dokola ...

Každopádně je to dobrý začátek jak začít znovu ... mohli by něco udělat s dosud nejlepším druhým dílem :)

weskerumbrella
👍1

Ulby : dabing i hudba zůstanou původní,jen bude novej mix zvuku do DTS 5.1 což bude pecka.Tyhle hudby zvuky a dialogy jsou totiž DOKONALÉ !!!![s7][s7][s7]

RadarKKK

beru gc verzi jsem nehral

cermi85cz

Tak...vypada to samozrejme lip...a dal?

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍5

skvela zprava!!! pokud zachovaji i hratelnost, bude to sakra prijemny oldschool zazitek! a dnesni mladez pozna, co je to stary dobry resident...

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!! [s4]

Související články

Nejčtenější články