Resident Evil HD Remaster má datum vydání
novinka•čtvrtek 4. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (26)
Bral bych i predelavky klasickyho Residenta 1 a 2 z PSX. Ti byli taky super! Ale tohohle z GC jsem zase nikdy nehral. Tak to pro me bude alespon uplne nova hra. Beru hned vsema deseti... :).
link
už mi chybí jen 4 trofeje na platinu.. doporučuji všem. jinak mám ještě jeden slot na stažení ihned za 500,- ps3 verzi.[s4]
beru vsema deseti uz se tesim [s6]
Největší + vidím v tom, že ve hře jak věci známe budou úplně jinak. Klíče, náboje, součástky atd.. budou poschovávané jinde :D, takže to ze hry dělá maximální TOP co může být. CAPCOM jede !!! [s7] [s11][s11]
v tomto pripade neni cena rozhodujici,day1. jsem zvedavy jak bude vyresen system ukladani,dneska je moda vse zjednodusovat (checkpoint/autosave) coz me docela se**,doufam ze bude nechano po staru.hledat ribony a manualne ukladat nuti hrace vic premyslet a snazit se,hlavne kdyz ma jen 6/8 slotu
tak to znamena na cz store tak 1000kc.
Cena bude spis 30 eur na japonskym storecku stoji ta bluray verze necelych 800 kc aktualne... [s6][s4]
Stylový trailer: link [s14]
Na aukru ještě ráno borec prodával zabalenou asia krabicovku na ps3, tak můžete zkusit štěstí :)
hra příští týden v limitce, prdím na digital day one :D
Super!!! Ale nevidim Vitu :(((
Co na to říct, snad jen LEGENDA se vrací!!!![s7][s7]
Dohráno několikrát na GC můžu jen doporučit! nejlepší RE
nemohu se dočkat
Nezkutečné jak to pořád dneska vypadá ... už když vyšel v roce 2002 totálně předběhl svou dobu!!!
Tesla. Protože na hry jsou konzole, na zbytek PC
krabice bude...jenom musime pockat az predelaj ZERO a pak to budou prodavat jako double pack nebo kolekci..uvidite..
Za ty prachy.... No comment,beru všema deseti první den..!!!![s7]
Konečně mají možnost i dnešní mladí hráči pocítit tu pravou atmosferu hry Resident Evil. Tolik bonusů, které lze ve hře odemknout nahráváním nám alepoň na chvíli zase ukáže, o čem to hraní dříve bylo :-) Na PS4 jednoznačně beru, škoda jen ta absence krabicovky, klidně bych jim za tu hru toho litra vypláz. Capcom však toto patrně nepovažuje za mainstreamový titul, takže proto jen ta digitální distribuce. Závidím Asii, kde hra už dávno vyšla a to právě že na placce, ikdyž jen pro PS3.
Krabicova verze je pouze pro PS3. Zadna jina a to pouze pro Asii.
Byla petice za krabicovku.Jak to dopadlo netuším :-)
A teď kde sehnat krabicovku na PS4, babo raď :)
Cena perfektní. Day one.
Day One
a kde je PC? Proč furt jen konzole [s2]
moooc pekna cena Day1 [s7]