Konzolista.cz

Resident Evil 0: HD Remaster se prodával velmi dobře

novinkačtvrtek 28. července 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Resident Evil 0: HD Remaster se prodával velmi dobře
Capcom začátkem roku vydal pro staré i současné konzole hororovou akční hru Resident Evil 0: HD Remaster, která oproti originálu nabídla pohlednější vizuální zpracování a trochu upravený gameplay. Dnes se Capcom pochlubil, že si hra vedla u hráčů velmi dobře, prodalo se jí k dnešnímu dni 1.1 milionu kopií. Jen pro srovnání, původní verze pro GameCube se prodalo 1.25 milionu kopií. Remastery se tak Capcomu vyplácení, podle všeho si vedly dobře i hry Resident Evil 6 a 5, navíc už příští měsíc vyjde i remaster Resident Evil 4, o který bude asi největší zájem. Jedná se ostatně o jednu z nejlepších akčních her, jaká kdy vyšla.
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
qauntum86
👍1

Slibovali Resident evil 2 remake a nikde ani naznak ani screen.Tak kde jsou ty sliby

qauntum86
👍1

Zde Capcom uvadí jak se dobře prodavaji starší díly a místo toho aby se držely teto cesty a udělali do Remaku Resident evil 2, 3 nemesis by udělali daleko lépe než to co předvádí po resident evil 3 nemesis.Tyto tři díly měli uroveň pak to stojí za prd.

Lloyd.Irving
Lloyd.Irving #1-2 Sniff
👍1

Tak zase musíme brát v potaz, že Remaster vyšel na dvě platformy, zato původní verze byla jen na chabě rozšířenou GC. Já myslím, že vše překoná remake dvojky. Já hrál všechny Residenty krom 2ky :D takže beru hned jak vyjde..

Edit: dyž vlastně na Wii to bylo tuším taky.Ik

Cobra
👍2
👎2

Resi 2 a 4 jsou nej!

Leon
Leon #Verum Rex
👍5

Prodat v remaster edici skoro více kusů než originální verze? To je asi sen všech vydavatelů. Konečně po více než desetiletí byl RE Zero rehabilitován ve společnosti a zaujmul své právoplatné místo po boku klasických RE survival her.

hrc.jena
👍1

Tot jsou dobre zpravy,to ano.Cekal jsem ovsem lepsi prodeje.

Kazdopadne RE 4 je pravem jednou z nejlepsich AKCNICH her a to je taky ten problem.Resident Evil byl Survivel horror

Munky
👍1

Ty jsi nestřílel zombíky? Divný

mik5cz
mik5cz #11.1 sound

Já sem 5ku ještě nevyp!

Munky
👍3
👎1

Vy dva to už neberte Resi 4 byl fakt povedenej a právem dostával hodnocení, jaký dostával.10 nebyly výjimkou.Takže ano,opravdu je to jedna z nejlepších akčních her.Stejně jako třeba Resi 2 ve svý době.

senator
👍8
👎1

RE4 a nejlepší akční hra, to je snad vtip ne? Právě RE4 začal úpadek klasických RE! RE0 je fakt pecka, kdo nehrál tak doporučuju.

Free
👍6

Stačilo jim to říkat jen několik let, že starší díly byly bomba.

CERMI1985
CERMI1985 #LížuProlapsy
👍2

Zero koupim casem...nikdy jsem nehral.Ted jedem petku a fakt bomba!

GALBATOR
GALBATOR #XBOX
👍9

Myslím, že remaky 2ky a 3ky jsou jasná věc   

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍4

Koupil jsme na PS4 i na Xbox One :) Jsem totiž ortodoxní Rezidentista :)Pejtrix: Capcom remaster by byla pecka :D

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍7

..... nečekaně

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články