Konzolista.cz

Reptile se připojil k bojovníkům v Mortal Kombat X

novinkaúterý 27. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Reptile se připojil k bojovníkům v Mortal Kombat X
Vývojáři z NetherRealm Studios dnes oznámili, že do očekávané bojovky Mortal Kombat X se připojil jako hratelný bojovník Reptile, který sloužil jako skrytý boss v původním Mortal Kombat. K oznámení vývojáři vydali i trailer, který tohoto bojovníka představuje, můžete se na něj podívat níže v novince. Mortal Kombat X vyjde 14. dubna tohoto roku pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
LuboDante
LuboDante #LuboDante

vypada dost dobre reptile jak ma byt, uz se tesim opet na tezky souboj s kamosem ja jako scorpion vs on jako reptile [s6]

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍2
👎1

Vypadá to dobře, jako prcek jsem to u MK 1 a 2 na Mega Drive s tou krví neřešil, nyní mám trochu pocit, že už na to prostě nemán povahu. Zejména s těmi všemi detaily. Každopádně to vypadá parádně, a bylo by určitě fajn, kdyby bylo možné arény přepínat z obou stran, tj. např. v této nehledět jen na vlny :-)

oko23
👍1

Tak na hře tohoto žánru se dá očekávat že se bude spíš jen vylepšovat/vyvíjet než že přinese zásadní inovace aniž by byly výrazněji změněny principy hry ,čímš by hrozilo že by značka spíš utrpěla.

Hra jako taková vypadá hezky a stejně tak dobře se bude i hrát.

HanSS
👍1

Je to fešák[s6]

CORDONASTRA
👍1

Super at uz je Duben

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Je pravda že moje počáteční nadšení začíná taky opadávat..Hodně pohybů je stejných jako v minulým díle..Ale ten nový kabátek tomu rozhodně sluší...

PLAYSTATION.123
PLAYSTATION.123 #mr_spajdy
👎1

Čekal jsem mnohem víc od Reptila.

Související články

Nejčtenější články