Remake hry Metal Gear Solid 3: Snake Eater má vyjít pro PS5 a Xbox Series X/S
novinka•pondělí 22. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (22)
Ať to vyjde třeba i na mikrovlnky a na Netflix, to je mě buřt 🙂🙂
Hlavně prosím původní soundtrack, původní scénář a Davida Haytera v roli Snakea!!! 😁Jako taky dost nadávám že tuhle generaci je remaků nějak moc, ale zrovna Silent a MGS jsou hry u kterých mě to vůbec nevadí, třeba u MGS je z dnešního pohledu ovládání fakt utrpení...
A pokud to bude dobrý, a časem bude kolekce všech 4 hlavních dílů v nový grafice a moderním ovládání, je to pro tuhle legendu jen a jen dobře 😉
Co na to asi říká Hideo ?
Já trojku nehrál tak že za mě👍
Já myslím že pro všechny fanoušky je dobře že to vyjde na všechno ( více platforem= více prodaných kusů) tím pádem bychom se mohli dočkat více dílů.
Kdyz jde o prachy, tak se hra vyda na vsechny konzole proc ne....
Tak to jsem ani netušil. Když jsem kdysi hrál MGS, tak jsem ještě anglicky moc neuměl. I když jsem všechny 3 hlavní díly MGS dohrál, tak jsem v tom měl celkem bordel. Teď když koukám na tu časovou osu, tak je to se všemi těmi odbočkami a starými díly dost nepřehledný a asi by jim dalo celkem zabrat dostat to do nějaké rozumné kvality :) Pokud by tomu ale dali pěknou fazónu a vydali to všechno chronologicky, tak by mi to třeba konečně začalo dávat smysl. Za to bych se nezlobil 👍
Aspoň na Xboxu jednou vyjde dobrá hra
MGS3 pro vsechny a MGS1 remake pouze na Ps4/5 😛
@Hashut: Vždyť chronologicky je tohle první díl.
Jestli kdy měl být udělaný remake tak je to mgs3. Miluju tu hru, ale zub času udělal své. Teď je jen otázka, jak moc se jim podařil. Už jen doufat, že někoho konečně napadne zkusit vylepšený port 4ky.
MGS je série, u které bych ten remake asi i uvítal, ale proč proboha začínat trojkou? Jestli to chtějí udělat pořádně, tak bych prosil něco jako je Halo The Master Chief Collection a pěkně od jedničky. Tenhle výkřik do tmy vytržený z kontextu série si strčte do špic.
Tak zas jedine SONY plni sny o hrach pro vsechny a nakonec pustila remake i na xbox aby tam neco vyslo.
Jsem zvedav kdy Philda pusti Starfield na Ps5 a dodrzi ty sve sliby 😛
Jsem ready
Zase další zbytečný remake....
Nechci Remake MGS3 ani žádný nový díl pro mě už je série uzavřená a bez Kojimy ?! Nikdy už jen vzpomínky a tak chci aby to zůstalo.
Sony doufam zatrhne vydani hry day one do sluzbicky. Na Xboxu.
Tak jako vzhledem k tomu že i HD Remaster trojky je na Xku no ... tak se těším ❤️ a jsem zvědav ❤️
Když to vyjde hned na všechny konzole tak jsem s tím OK, ale když nám Sony maže med kolem huby, tak to mě sere. Jak jednou zvolíš platformu tak už není cesty zpět. Všechny hry mám na PS
Vsak mgs 3 už vyšel na xbox i nintendo davno.
jej i pro bramboru,to to rovnou mohli vydat na ps4.
Tohle bych čekal exkluzivní. Tak nějak se to ve mně bije, sérii MGS(ne Metal Gear) mám spojený s PS, takže remake by mohl zvýšit prestiž konzole, na druhou stranu jsem rád, že si to bude moc zahrát většina hráčů.
Pokud to tedy vyjde multiplatformě, tak bych řekl, že odpadají Bluepoint jako možní tvůrci. Snad to nedostanou zase Poláci.
Zase debilní remake,.ať radši dělaj nový hry