Reklama na Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
novinka•neděle 9. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (16)
Na Type-0 vychází 8.srpna komplet English patch, co by měl fungovat i na Vitě, stejně jako tomu bylo u VC3 :)
Jo to taky, ale SE říkal někde, že kdyby se prodalo víc Vit, tak by lokalizaci udělal
Áno, SONY musí niečo urobiť aby nakoplo Vitu. Zaplatiť si exkluzivitu je jedna z ciest.
A Type-0 je PSP hra, ktorá sa nelokalizovala kvôli lenivosti a pirátom.
El_Scorpio, kvůli mizerným prodejům Vity se ještě nelokalizovalo podle mnohých hráčů parádní Final Fantasy Type-0 a ty bys chtěl úplně novej díl čistě pro vitu? :D
FF XII HD už nie, to vyzerá stále dobre na PS2. Radšej investovať čas do úplne nového a poctivého FF exkluzívne pre Vitu.
Ja si počkam na PS NOW, snad to tam bude taky, už se nemužu dočkat, až si zahraju starši pecky [s6]
Moje první FF[s7] Chci to na PS4.
a kdepak je Final Fantasy XII[s13]
čekat na remake skoro jako na novou hru[s1]
Ff13-3 prevalcovana :)
Kdyby byla PS4 verze,neváhám. Takhle asi vezmu na Vitu.
Cocoflowa: tak si kup na originálkách a neotravuj s kravinama. Je snad na každém obchodě, jaké ceny nastaví...
Sere mě, jak ožulili Vita verzi - žádná limitka, k tomu X-2 jen jako download kod a to za stejnou cenu, jako plnohodnotná PS3 verze???
Ale jo, jinak se těším[s7]
[s7][s7][s7]
Predpokladam ze preto, lebo je vzacnejsia/vyrobilo sa jej menej kusov (kvoli pomeru konzol ps3/vita vo svete). Nedostanu ju ani zdaleka vsetky obchody a teda tie co ju dostanu, ju mozu dat trochu drahsie. :D
Ako bude fungovat ten Yuna kostym pre Light - kazda kopia FFXHD bude mat karticku s kodom?
Zanarkand vždycky rozesmutní.