Konzolista.cz

Reklama na Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

novinkaneděle 9. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Reklama na Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
Fanoušci Final Fantasy série se už jistě těší na vydání HD kolekce Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, která se na pultech obchodů objeví už za několik dní pro konzole PlayStation 3 a PlayStation Vita. Pokud mezi fanoušky patříte, můžete si zkrátit čekání pěknou TV reklamou, kterou naleznete níže v novince. Final Fantasy X/X-2 HD Remaster si můžete předobjednat za 899,- Kč ( http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=965&a_aid=11051105 ) pro PlayStation 3 nebo 949,-Kč pro PlayStation Vita ( http://www.xzone.cz/nahledpsp.php3?idg=404&a_aid=11051105 ). Pro všechny předobjednávky PS3 verze platí Yuna DLC pro hru Lightning Returns: Final Fantasy XIII. DLC obsahuje oblek Yuny a zbraň.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

Na Type-0 vychází 8.srpna komplet English patch, co by měl fungovat i na Vitě, stejně jako tomu bylo u VC3 :)

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Jo to taky, ale SE říkal někde, že kdyby se prodalo víc Vit, tak by lokalizaci udělal

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Áno, SONY musí niečo urobiť aby nakoplo Vitu. Zaplatiť si exkluzivitu je jedna z ciest.

A Type-0 je PSP hra, ktorá sa nelokalizovala kvôli lenivosti a pirátom.

HDRcze
HDRcze #Games4Life

El_Scorpio, kvůli mizerným prodejům Vity se ještě nelokalizovalo podle mnohých hráčů parádní Final Fantasy Type-0 a ty bys chtěl úplně novej díl čistě pro vitu? :D

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

FF XII HD už nie, to vyzerá stále dobre na PS2. Radšej investovať čas do úplne nového a poctivého FF exkluzívne pre Vitu.

Harnet
Harnet #SONY

Ja si počkam na PS NOW, snad to tam bude taky, už se nemužu dočkat, až si zahraju starši pecky [s6]

mevi
👍2

Moje první FF[s7] Chci to na PS4.

altar
altar #Dagra_22
👍1

a kdepak je Final Fantasy XII[s13]

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍1

čekat na remake skoro jako na novou hru[s1]

nitratip
nitratip #ps power

Ff13-3 prevalcovana :)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

Kdyby byla PS4 verze,neváhám. Takhle asi vezmu na Vitu.

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎1

Cocoflowa: tak si kup na originálkách a neotravuj s kravinama. Je snad na každém obchodě, jaké ceny nastaví...

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Sere mě, jak ožulili Vita verzi - žádná limitka, k tomu X-2 jen jako download kod a to za stejnou cenu, jako plnohodnotná PS3 verze???

Ale jo, jinak se těším[s7]

Kira_Sakuya
👍2

[s7][s7][s7]

VulcanR
VulcanR #Trogári

Predpokladam ze preto, lebo je vzacnejsia/vyrobilo sa jej menej kusov (kvoli pomeru konzol ps3/vita vo svete). Nedostanu ju ani zdaleka vsetky obchody a teda tie co ju dostanu, ju mozu dat trochu drahsie. :D

Ako bude fungovat ten Yuna kostym pre Light - kazda kopia FFXHD bude mat karticku s kodom?

sephiroth_-77
👍1

Zanarkand vždycky rozesmutní.

Související články

Nejčtenější články