Reggie Fils-Aime: Neumíme dělat hry pro hardcore hráče
novinka•středa 17. března 2010•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Hra Gran Turismo 7 je pro Sony obrovský úspěch, má více než dva miliony aktivních hráčů
novinka
Final Fantasy VII Remake Intergrade vypadá i běží dobře na konzoli Nintendo Switch 2
recenze
Sleep Awake
novinka
Gears of War: E-Day je nejambicióznější hra studia The Coalition
novinka
Hra Avatar: Frontiers of Pandora dostala rozšíření From the Ashes, podívejte se na launch trailer
fórum
Think before you sleep
novinka
Intergalactic: The Heretic Prophet je plánován na polovinu roku 2027, vývojáři měli v posledních týdnech pracovat přesčasy
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Aces of Thunder má konečně datum vydání, pro PlayStation VR2 vyjde začátkem února
fórum
Gran Turismo 7
Komentáře (11)
Rozhodne nejsem pcckar,sonak nebo xbot.Ze bych nemel co hrat:) vtipne,naopak je toho tolik ze sotva zvladnu ctvrtinu z toho co bych chtel a co se tyce komplexu tak ty uz mam od puberty vyresene :) [s6]
touchmud: To víš, tady je to samý soňák. A většina má mindrák z toho, že se neprodávají jejich konzole. Nemají co hrát a tak tráví čas tím, že si komplexy léčí na fórech.
Mario Galaxy rozhodně vypadá krásně i přesto, že jede v nízkém rozlišení .. moc dobře se na to kouká.
Proc mi vadi Nintendo WII:Vadi mi nedostatek her pro normalni hrace,vadi mi neustale recyklovani nekolika mala dobrych her ktere Nintendu zustaly (viz asi stotisic remaku residentu),nevadi mi jednoducha grafika ale vadi mi hnusna grafika.(Staci mrknout na banja nebo perfekt dark jak jim slusi 1080p).Skvely design urovni u Metroida nebo Maria se proste ztrati protoze nintendo totalne zaspalo dobu a to nemluvim o tom ze vetsina starych her na gamecube vypada lepe nez novinky na Wii ale nejvice mi vadi ze tahle mala konzolka ma takove prodeje ze misto toho aby vyvojari pracovaly na Ackovych projektech pro velke konzole tak vyrabeji casual hricky a za minimalni namahu si nahrabou stejne penize (Viz Mistwalker)
Nechápu tu zdejší averzi vůči Nintendu Wii. Jistě, nemá tu nejdokonalejší grafiku na světě, ale stále je dost schopných vývojářů kteří dokážou pro tuto konzoly udělat skvělou hru. Že poměr mezi kvalitními kousky a odpadem je značný? Komu to vadí? Já si dokážu vybrat. Copak nejsou hry jako No more Heros, Silent Hill: SM, Fragile, Monster Hunter 3 a samozřejmě Zelda, Metroid atd... dost hardcore? Vedení Nintenda prostě vadí, že miliony kusů prodají jen jejich klasické značky, kdežto ostatní o mnoho méně. Chyba marketingu, ne Wii.
Zrovna Capcom a Sega se moc nepředvedli. Capcom, kromě portu RE4Wii vydal jen jednotvárné Chronicles střílečky a Sega sice hodně krvavý, ale po čase trochu nudný MadWorld. A že je ve hře krev ještě neznamená, že je hardcore.
Že Nintendo neumí dělat hardcore hry? Pod slovem hardcore si představím hlavně super zábavu a desítky hodin hraní. To mi dalo jen pár her. Nejdřív Super Mario(Nintendo), pak Sonic(Sega), následoval Metal Gear Solid(Konami) a Final Fantasy VII(Square) a teď nová Zelda a Mario Galaxy(Nintendo). Nějaké tuctové střílečky, jako Bioshock nepotřebuju.
xDante1986
kdo říká, že jsem tyto hry nehrál, nejdřív to chce trošku popřemýšlet něž něco napíšeš [s1] až na Deadly Creatures jsem si je měl možnost všechny dostatčně zahrát a jak říkám mě nechybí a to jako vůbec :)
Prodeje ?? To ze ma nejakej Wii sports 60 milionu prodanych kusu asi normalniho hrace nejak nevytrhne,stejne tak pokemoni apod.
Je to dost individualni ale na wii je tak 5 her ktere bych poridil a zbytek klidne ozelim.Bud to jsou remaky a nebo casual hry.
Kdo na Wii pořádně nehrál pořádný hry, asi nepochopí o co jde..
Mne teda 95% her na WII neschazi vubec .A ty hry ktere jsi jmenoval uz vubec.. Zeldu mam na gamecube,residenty taktez .Krome Mario galaxy je to mrtva konzole
Mě teda ty hry co popisuješ Dante vůbec nechybí :) je to subjektivní pocit [s14]