Konzolista.cz

Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3

novinkačtvrtek 17. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
I když má akční hra Sniper Elite 3 mouchy, pořád se jedná o příjemně hratelnou záležitost, která navíc potěší hratelností, která je hlavně o tichém průchodu, případně odsřelování nepřátel na větší vzdálenost. Dnes vývojáři ze studia Rebellion oznámili první rozšíření, které se bude jmenovat Save Churchill. První část DLC (další dvě budou následovat), vycházející už v létě, přinese novou misi, odehrávající se po událostech v původní hře, v níž jako Karl Fairburne budete muset zabránit atentátu na britského premiéra, který se vydal na konferenci Casablanca. Na obrázky se můžete podívat na kartě - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=sniper-elite-3-dlc-save-churchill-5551&game5551-show=2 . Vývojáři hodlají během léta přidat do hry i novou multiplayerovou mapu The Airstrip, která bude v rámci bezplatné aktualizace, jako několik dalších plánovaných map. Vyjde rovněž The Patriot Weapons Pack, obsahující tři americké speciality - Springfield Rifle, M3 Grease Gun a M1911.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3
Rebellion oznámil DLC Save Churchill pro Sniper Elite 3

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Vojta_cz
👍1

Hra neni spatna, ale s tim multakem me serou, protoze neni vubec spatnej. Me zezacatku normalne fungoval a pak znicehonic to prestalo jit. Takze bych v prvni rade uvital zprovozneni multiplayeru.

Spratekk_CZ
👍1

Tak u tohohle titulu zrovna nechápu, proč se Rebellion snaží rejžovat na DLC, když

1) hra má jen asi 20GB což je na next genu opravdu slabota a díky tomu lze předvídat hodnotu obsahu

2) je to skutečně jen druhý díl v jiném prostředí. Zvuky, animace slow-mo...

3) nemají dodělanou původní hru. Bugy, nefunkční multi (viz issues na webu)

Multiplayer nejde hromadě lidí připojit (včetně mě), hra má tak málo obsahu, že mi přijde jako drzost chtít ještě za další 3 pušky další prachy a další misi. To je věc co prostě měla být rovnou a ne udělat 2/3 hry a zbytek nechat doplatit za DLC. U týhle hry pro tenhle přístup moc pochopení nemám, když je to řekněme docela průměrná zábava...