Konzolista.cz

Rainbow Six Siege sa pripomína novým trailerom

novinkačtvrtek 17. července 2014play3man
Hlavní obrázek článku: Rainbow Six Siege sa pripomína novým trailerom
Záver Ubisoft konferencie na E3 sa niesol v znamení nového titulu zo série Rainbow Six s podtitulom Siege. Spolu s oznámením sme tak zároveň dostali šesťminútovú hernú ukážku plnú akcie. Návrat k pôvodnej myšlienke slávil úspech nie len u hráčov, ale aj u herných webov, vďaka čomu si z výstavy hra odniesla hneď niekoľko ocenení. No a práve tie nám autori zhrnuli v krátkom videu, v ktorom zároveň lákajú na dnešný stream. Ten začne na www.twitch.tv/ubisoft o 20:00 nášho času a mohli by sme sa dočkať aj nejakých tých nových záberov. Vydanie Rainbow Six Siege je naplánované na budúci rok pre PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Harnet
Harnet #SONY

Co jsem se nahral hodin Counter Strike, to by se nedalo ani sečist a tohle mi ho hodne pripomina, Policejni prepadovka SWAT vs Teroriste v tech nejruznejšich situacich, potlesk panove [s6] Nevim, jak je na tom oblibenej Rainbow Six, nikdy jsem ho nehralm ale tohle vypada hooooodne dobre [s6]

Edit: To destruktivni prostredi, zdi, stropy, okna, dvere, všechno jak tam lita, no mazec [s6] [s6]

Vojta_cz

Jj, vypada to slusne. Ted jeste aby to bylo realny a ne jak v CoD nebo BF, ze spotrebujes celej zasobnik, nez nesmrtelnej cil konecne lehne ...

ChuligaN_cz
ChuligaN_cz #FCB 1922
👍2

Konečně po dlouhém suchu nudných online FPS hra do které vkládám veškeré své naděje.

koubecx
koubecx #KCX B01
👍1

Konečně hra ve které je kladen důraz na taktiku [s12]

Teď ještě sehnat dobré parťáky [s14]

zubica
zubica #pamik56
👍1

No vypadá to luxusně

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.

Hustá pecka [s7]

Související články

Nejčtenější články