Konzolista.cz

Rainbow Six: Siege bude mít na všech platformách 60fps

novinkapondělí 13. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rainbow Six: Siege bude mít na všech platformách 60fps
Letos během E3 překvapil Ubisoft oznámením akční hry Rainbow Six: Siege, která vyjde v příštím roce pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Vývojáři samozřejmě moc zatím nechtějí mluvit o náplni a hlavně o rozlišení, v němž hra na konzolích pojede. Dnes se alespoň na twitteru podělili o informaci, že na obou konzolích poběží v 60fps. Framerate je pro vývojáře hodně důležitý, takže si hned na začátku dali tento cíl, a podle něj podřizují vše ostatní. Vizuálně by ale hra neměla být žádnou ošklivkou, ostatně už E3 demoverze vypadala velmi dobře.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (10)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Vojta_cz

Me nezajima fps, cekam na PS4 realnou tymovou kooperacni rezbu bez trapnejch respawnu. Ostatni je podruzne.

MARTASLJ

O pár mesiacov neskôr -> "náš plán nikdy nebol 60fps" [s6]

pishin
pishin #Pikhoved!

Posledni sliby tykajici se fps a rozliseni od UBI byla ve finale jen snuzka lzi.... Tak schvalne jaky bude vysledek ;-)

Spratekk_CZ

Stanley: neřikej hop dokud je brod daleko...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

60 fps a pokud se zadaří, tak to možná bude i barevný[s6]

Stanley-man

link nejrealnejsi MP co jsem videl. Uz si par mesicu lamu hlavu s tim jakej multak budu hrat na nextgenu, kdyz COD me zklamalo konceptem , diky za tuhle hru[s3]

Vojta_cz
👍1

Tullvan: souhlas. A realnejsi kooperacni rezim, kde bude tymova spoluprace nutnosti.

Gambit92
Gambit92 #8/24
👎1

vzhledem k dosavadní práci ubsoftu to bude 720p PS4 a 640p Xone

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎2

720 60fps. To stačí.

Spratekk_CZ
👍3

Tohle a The Division jsou pro mě dva aspekty podle kterých se bude řídit můj další postoj k Ubi...

Související články

Nejčtenější články