Konzolista.cz

Raiden bude porcovat protivníky i v Mortal Kombat X

novinkaneděle 13. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Raiden bude porcovat protivníky i v Mortal Kombat X
Je tomu několik týdnů, co vývojáři z NetherRealm Studios odhalili bojovku Mortal Kombat X, ale zatím víme jen o pár bojovnících, kteří se v ní objeví. Během Evo 2014 vývojáři potvrdili, že další postavou, která zažije návrat, bude mezi hráči hodně populární Raiden. Níže v novince se můžete podívat na oznamující trailer, v němž uvidíte, že Raiden pořád využívá pro boj své schopnosti ovládat blesk, ale rovněž se může teleportovat a útočit na protivníka z opačné strany. Také si umí z blesku vytvářet štít a samozřejmostí jsou krvavá zakončovací komba.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lecheff

Po dlhom case konecne dalsi nadejne vyzerajuci MK.

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Neni bojovka, ktera by prekonala tuhle hru, snad Street Fighter je taky good [s6]

GaMbLeRcz
👍2

grafika je krásná a propracovaná tak jak u devítky ale co mě trochu mrzí a trochu zaráží je že když ho raiden pošle až ke konci arény že se nic nezřítí nic se v tom stánku nepohne přitom stačí tak málo a udělalo by to kur...ky parádu v efektech

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Vypadá to opravdu hodně dobře..

jiridvorak515

Serie,ktera zaziva obrozeni a navrat ke korenum muze skusene hrace bojovych her konecne hrat u srdce.Ja osobne mam nejradsi prvni tri dily a bouzel Mortaly z let 2002-2008 nestoji se jimy zabyvat.Oni bojovky na konzolych 2002-2008 zazivaly upadek a kdyz vysly tak vetsinou nestaly za rec.

Za vsechny jmenuji Tekken 4 o kterem se napsalo hodne a pritom to byla nejhorsi bojovka te doby.Tekken 4 je take nejslabsi dil cele serie.

Mortal Kombat X by mohl zajimat i vikendove hrace

RobotCZ
👍1

No konečně podobný pohyby jak z MK2..Krááááááááásnej kop s otočkou.Raidena nemá rád ale vypadá to výborně.

jináč hlavně ať tam je Kung-Lao....to je zase můj řezník [s3]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Hlavne at tam je Mileena a Jade - to jsou moje holky [s6][s7]

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

To nestoji ani za zpravu, leda by slo o Raidena z Metal Gear, to by byla jina. :-)

Související články

Nejčtenější články