PSone klasiky příští týden na Playstation Vita
novinka•úterý 21. srpna 2012•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
fórum
Think before you sleep
Komentáře (17)
Hádám, že průměrný prodej se díky tomu zvýší o čtyři konzole týdně. :)
jhfr3ak: nechci to resit, jen jsem se zeptal. CITIS ten rozdil ?
proc mi uzivatel depthr04t dal MINUS ?
prosim o vysvetleni za co. diky
ps: jeden lepsi nez druhej.
Resident Evil, MGS a budu spokojený :)
godycz: Proboha snad tu nechceš řešit takovou hovadinu jako nějakej minus :D
btw: proc mi uzivatel Valis1 dal MINUS ?
prosim o vysvetleni za co. diky
Já chci Dino crisis 2.
Emulace PS2 na Vitě asi těžko bude, ale předpokládám že portů (jako Killzone 1 co je na PSN) se určitě dočkáme.
Jo, to je sice super, protože na Tomba i Spyra a jiné hry vzpomínám s úctou a se slzou v koutcích očí, ale jak napsal jeden recenzent už k E3 2012: spousta retro her a neustálé vysávání a znovuprodávání klasik značí o nedostatku vývojářské/vydavatelské invence a fantazie. Tomb Raidery mám v netbooku všechny...FF na PSX. Kdyby raději udělali nějakého Tomb raidera pro Vitu ala trojka, pořídil bych si ji (Vitu). Zatím mi fakt stačí 3DS :).
poradite pls jak pretazhnu z PSP sejvy do PSV ?
To je ta velikánská spousta her co Sony slibovala na Vitu během prvního roku? :D :D
Díky některým dobrým lidem na tomto serveru, sem docílil toho, že si ps one klasiky mohu zahrát na svém cracknutém psp. Nebavilo mě čekat na sony kdy zase zkřísí na store nějakou starou pecku, tak sem se rozhodl sony obejít a díky tomu mám na psp svoje nej hry z psx, jako iss pro evolution 2, alone in the dark, tenchu 2 atd. Takže pokud by měl někdo chuť na psx do ruky, ps vita je zbytečnost.
jj to by mohli ,snad casem
Hneď by som si utekal kúpiť PS VITU White keby vydali PS2 Emulator.
super [s14], snad pujdou vsechny FF dily, residenti a vagrant story...ale moc bych chtel dino crisis a xenogears [s13]
do RE2 bych sel zalezi co za nej budou chtit
parada metal gear solid a silent hill si hned dam do vity..Skoda, ze ted nemuzu hrat a jeste nejakou dobu si nezahraju :(
cocoflowa: Bylo to tak vždycky mezi PS3 a PSP, bylo od začátku jasné, že to tak bude i zde.
Posledni veta vyresila vse a uz neni treba se do vity navazet... snad jen kvuli te omezene nabidce ale tak ta je i na PSN celkove u ps1 her docela chuda a vetsinu nejvetsich pecek si digitalne zatim koupit nemuzete