První záběry ze hry Stealth Inc 2
novinka•čtvrtek 3. července 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Curve Studios
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie










Reklama


















novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (12)
Vypadá to jako jednička a to byla nuda.
NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI zapomeň na to, kachlo nerecenzuje indie na wiiu, čti si receze na nintendolife. Ony ty recenze by byli hlavně úplně zbytečné.
Těším se na komentáře, až tady bude recence na Shovel Knight [s6]
Tahle indie sracka ma na metacritic hodnoceni 80/100 od medii a 8,3/10 od uzivatelu. Nejvetsi hrich teto hry je, ze vysla na Vite, proste Marceluv syndrom :-).
Konkretne toto je sracka 5min a slo to z psv ale jestli nekoho bavi hry tohoto typu tak prosim.
Beeee jestli chces mluvit o syndromech tak zacni u sebe s 60fps a pak zapni Bordel 2 na vite a rikej jak je plynulej v 15fps :D:D
Škoda že jen na Nintendo.[s13] Pro hráče kteří mají indie hry za sračky a odpad je toho stejně škoda. (podle obrázku který jsem si o fandech udělal na tomhle webu. Čest výjimkám.)
mraky
Hmmm,,,tohle je kvalitní hra. Tomu bych ani na kalkulačce nenadával.
A kolik je Indie her na WII U a 3DS ?
Zda se mi, ze kdyz se bavime o indie hrach na Sony platformach, tak to jsou sracky, ale jinde, treba u Nintenda, to budou perfektni hry. Toto podivuhodne pruzne uvazovani bych nazval Marceluv syndrom :-).
Pár měsíců zpátky byl první díl na PS+, navíc je to crossbuy, takže lze hrát na Vitě. Škoda, že druhý díl jen na Nintendo. Třeba to bude jen dočasná exkluzivita.
jiricek9 na PS3 máš 1. díl a je to perfektní hra. Navíc hra s nejlepším koncem jaký jsem kdy viděl
3DS !!!