Konzolista.cz

První záběry z nově oznámené hry Disgaea 5

novinkačtvrtek 4. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První záběry z nově oznámené hry Disgaea 5
Začátkem týdne byla konečně oznámena hra Disgaea 5, která udělala radost všem fanouškům série. Vývojáři navíc hru oznámili pro konzoli PlayStation 4, díky níž budou moci značně vylepšit vizuální stránku, která si ovšem zachová svůj styl, a přinést řadu nových herních novinek. Zatím jsme tu měli jen teaser, až nyní magazíny Dengeki a Famitsu přinesly preview, v němž jsou jednak první informace, ale také obrázky. Na scany obou magazínů se můžete podívat níže v novince, jakmile se objeví překlad textu, tak vám dáme vědět.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Stinky: zrovna vcera jsem si spocital, ze za rok 2014 jsem si poridil na vitu 44 her. A mezi nimi toukiden, borderlands, demon gaze, disgaea 3, final fantasy x, ragnarok odyssey ace, fez, steamworld dig, rogue legacy, dead nation, child of light, dragons crown, pixeljunk shooter, counterspy nebo dont starve. Da se to vsechno poctive odehrat? Neda a to mam jeste zalusk na ys: memories of celeta, atelier rorona, soul sacrifice delta, one piece unlimited world red, crimsonland, another world, walking dead 2, batman blackgate, tearaway a dalsi.

thomaas23
👍1

Ja ted hraju na vite ctyrku a je to pecka, disgaea je nejvetsi navykovka. Mohli by na vitu vydat i tohle, vsechny dily jsem hral na handheldech, ktere tehle serii hrozne sedi.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👎2

Všichni tu píšou, obzvlášť ti co ji nemají, že na Vitě není co hrát a ty nevíš co dřív, nejsi eeee nějakej divnej[s6]

eeeee
eeeee #můj názor
👍3

Mam na Vitu koupenou Disgaeu 3 a jeste jsem se k ni nedostal a tady uz oznamuji paty dil. Je tech her na me nejak moc :-).

Související články

Nejčtenější články