První trailer na Outcast: Second Contact









novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (10)
link link
Kdo to nehral v době vydání, nemůže chápat co to je za legendu. Revoluční hra.
Jedna z nejlepších her všech dob a pro mě jeden z nejočekávanějších remaků. Srdcová záležitost! Jo a kdyby se mě někdo ptal na nejlepší herní soundtrack tak odpověď znáte.
Libi se mi jak hrajou v traileru na to nostalgickou notu... lokace, zvuky muzika... Těším se, ale bral bych trochu vic nez jen remake. Ani s původní hrou nemam dneska problem hrát každopádně se bojím, ze polovina kvality hry byla dana její technickou originalitou a to tady odpada
Mozna to bude znit divne ále puvodni verze je moje TOP. A je mi fuk ze to nevypada next gen. Ale priznam se ze si to poridim na PC nikoli na PS. Ja to mam holt spojeny s touhle platformou. Ale uz ted se tesim na tuhle hru. Na zadnou jinou sem se takhle dlouho netesil.
Jak jako jake hry? Tohle byl TOP sve doby...pamatuju si, jak jsem na to cumel v ve Score a pak ten moment, kdyz jsem to poprve zapnul...WOW. Ze ten remake vypada, jak vypada je vec druha...
Moje srdcovka!
Zvláštní jaké hry dostanou remake...
ten hlavní hrdina má lepší animace než hlavní postavy v Andromedě
Proboha :D :D :D