První teaser trailer na seriál Resident Evil
novinka•čtvrtek 12. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (15)
Hodně špatně...
Lepší drátem do oka...
odpad
Hráli ti tvůrci alespoň jeden díl? Krom loga Umbrelly tam není nic, co by připomínalo Resident Evil, vypadá to jak další zombie seriál pro puberťáky. PS: Jakmile skončí Better Call Saul, tak se s netfilexem rozloučím na delší dobu.
Už jsem to sice jednou psal,ale napíšu to znova.Já tomu prostě nerozumím.Mají předlohu,mají příběh,jediná starost,obsadit vhodné herce,ať je fanoušci neukamenují.Výsledek....budeme ignorovat vše dané,my jsme vizionáři a ono to nějak dopadne.Tak leda 20 ran holí přes záda,další zneuctění značky,se blíží na naše Tv přijímače .
Jako podívám se na to, ale Resident evil tomu říkat fakt nebudu.
Herci jak táborníci z hlavního nádraží v Brně
Co se tyce Residenta, tak verim jen animakum…tohle me nezaujalo…popravde ani nemelo cim…
New Racoon City? Co to je?!! 😂 Jak originální přístup ke značce RE, velmi neokoukané, tohle tutově nikdo nečekal, Netflix opět nezklamal a ukázal, že přesně ví kam míří.. 🤦🏻 Takhle se mají dělat trailery, stačila mi malá chvíle a už vim, že to nikdy nechci vidět i kdyby byl příběh jak od Shakespearea.
Klasickej odpad z netflixu. Hlavne, ze nigga, nigga, nigga
Prosím vás tohle zrušte jako jsem zrušil předplatné na ten shitflix
Zkusím to ale tohle nemá prakticky nic společného s resident evil.
Kdybych v tom traileru neviděl logo Umbrelly, tak ani nevím, že je to Resident Evil... 😕
No nic moc
Casting teda příšerný, jestli to bude dobrý tak se stane zázrak, moc tomu nedávám. Každopádně jeden z důvodu proč Netflix upadá a ztrácí předplatitele jde vidět na tomhle projektu