První přihlášení na novém Konzolistovi se starým účtem

novinka  12
Martin Šmíd, 15. 6. 2022 22:40
Nový Konzolista využívá stejnou databázi jako starý, takže dobrou zprávou je, že se přenesly všechny vaše účty i další informace. Přicházíme ovšem s novým systémem přihlašování, takže první vaše přihlášení bude vyžadovat z vaší strany menší kooperaci.

  1. Pokud jste se přihlašovali skrze Facebook nebo Gmail, tady se pro vás nic nemění. Stačí se znovu takto přihlásit. 
  2. Pokud jste se přihlašovali skrze mail, bude nutné požádat o heslo k prvnímu přihlášení. Když požádáte o heslo (Resetovat heslo), přijde vám link, na který když kliknete, bude vám odesláno nové heslo, které můžete použít pro přihlášení. To si samozřejmě můžete následně v nastavení účtu změnit za vlastní. 
  3. Bohužel jsme zjistili, že několik desítek uživatelů nemá u účtu nastavený mail. V takovém případě nám musíte zaslat, jaký mail byste chtěli k účtu přiřadit (martinsmid@konzolista.cz) a my vám k účtu mail přiřadíme. Následně po potvrzení bude nutné požádat o nové heslo, viz předchozí bod. (mail nemělo asi jen 50 účtů, z toho 5 aktivních v posledním půl roce, 99.9% uživatelů mají mail vyplněný nebo se přihlašují přes facebook a Google)
  4. Pokud byste měli jakýkoliv problém s přihlášením, neváhejte nás kontaktovat na mail napsaný výše. Rádi vám pomůžeme, když nám řeknete svoje ID (Nick).

Pokud nám napíšete mail, prosíme o strpení, máme toho nyní opravdu hodně. Pracujeme na tom

UPDATE: Zjistili jsme, že někteří čtenáři mají vyplněný mail s velkými písmeny. Když si zažádají o heslo, tak jim přijde, ale místo přihlášení se vytvoří duplicitní účet. Pokud se u vás vyskytne tento problém. Napište nám mail. Vyřešíme ho. Nemusíte se bát, že o účet přijdete. 

Zdroj: null

Komentáře