První oficiální video na The Deep
novinka•čtvrtek 8. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
Beru day1 - shut up and take my money [s1]
Dado: na to se vy.er, na neco se umrit musi, at uz je to chlast, cejga nebo to, ze ti rupne cevka pri brejleni na zraloky. Nicmene, tesim se jak svina :D
Super jen tak dál ať makaj investujou do toho ať předvedou něco co bude super a každýmu hráči určitě srdíčko zabouchá o něco víc až to bude doma zapojovat ;) mě tedy určitě uť až to je venku a doufám že si to dám pod stromeček letos jako loni PS4 :-D[s7]
no ja som nadšený, uvidime aké to bude mat dopady na zdravíe a podobne ale čo sa týka herného priemyslu je to posun kupredu tak ako v dobách ked prišlo Nintendo s pohybovým ovládanim
Gorerated..
Nic proti Tobe, ale ze neco nevyuzijes nebo ze neco povazujes za hovadinu ve finále nic neznamená, miliony jinych lidi to muze oslovit. Ovsem pokud takovy vyrobek predem odsoudí k zániku vícero lidi (samozrejme bez vyzkousení), tak se nelze divit tomu, ze tyhle veci skutecne zaniknou a nikdy svetu neukázou svuj skutecny potenciál [s14]
gorated: move neni hovadina, ale plnohodnotny ovladac, ktery poskytuje dobrou zabavu. Dlouhodobe zari v sports champions 1 a 2, to jsou hry, ktere se daji hrat porad a moje deti ho maji radi i u her s AR jako eye pet nebo walking with dinosaurs.
Tak já jsem pánové spokojenej, další krůček k nové zábavě [s1] Za mě pecka !!!
Vypadá to pěkně, ale podle mě to bude jenom taková prezentace co ty brýle dokážou :) jediná výtka je snad jenom k tomu ovladači, ten podle mě kazí ten zážitek realismu. Kdyby ho držel jak v infamous při sprejovani, dojem by byl určitě lepší :)
gorerated: kdybys použil mozek, tak bys věděl, že nějak se začít musí, ať už to jsou prototipy, které nespatří světlo světla, nebo se to dostane normálně do prodeje. U takové věci je třeba počítat s nedokonalostí, teď se jen uvidí, jestli to bude použitelné u normálních her nebo to bude použitelné pouze na takováhle tech dema se žralokem v kleci apod.
To beru
bomba