První oficiální obrázky z Call of Duty: Advanced Warfare
novinka•pondělí 5. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (17)
On už byl Battlefield 4? Já myslel že je to pořád trojka :)
Jsem zvědav co přinese Battlefield 5 :-))
drogbazzzz: A před Titanfallem tu byl Mechwarrior....blablabla [s6]
mě to děcka ve dvanácti letech přestala hrát[s6] ale teď je MP Ghosts s třema mapama na Store zadara[s4] link
Moneta: BF rozhodně nemá lepší MP . A je dobře , že MP CoD je "rychlejší" a není to taková nuda jako v BF
Moneta : COD a BF v MP nejde srovnávat je to uplně něco jiného
Hodně se pozná na Traileru z MP Singl nikoho nezajmá
Jak už jsem řekl, vypadá to fantasticky. Čuchám pořádnou next-gen FPS.
Tohle bude hollywoodská jízda po vzoru těch největších sci-fi blockbusterů posledních let. Samotný trailer už toto naznačil. Jediné co mě vždy mrzelo, že tyhle supr jízdy v každém Call of duty končili po zhruba šesti hodinách hraní. Kdyby zde kampaň dotáhli na skoro deset hodin, byl bych jim vděčný. Je celkem i paradox, že hra zaměřená více na multiplayer dělá lepší singlplayer oddychovky, než většina singlplayer FPS her.
Ach jo, jak tohle dopadne jsem zvědav.
Gibsn, Jarda taky to tak vidím, obrázky jsou luxusní
Gibsn: přesně tak, inspirace je podle mne jasná. Bylo první, co jsem si řekl, když jsem viděl obrázky.
Ne asi... totální Elysium, budeme hrát za Matta Damona :D
Heymi, když si sečteš prodane oldgen a prodane next gen, tak to mas 160mil vs 10mil, takze jenom treba jedna tretina prodanych her u next gen, to neni moc, jo vydelali, ale ne tolik [s14] ...jj, vypada to pekne, nerikam nic, jen bych taky bral tu minulost, nez budoucnost, proto za me, tohle karle nebrat [s6]
Tak hlavní bude nextgen a jak psal Kachlo osekané verze na starý konzole bude dělat jiný studio .
Harnet,myslím,že vydělali... Vypadá to krásně,jen ta blízká budoucnost mě odrazuje,raději bych dávnější minulost. Ale po dlouhé době mě CoD dokázalo trošku upoutat,tak uvidíme,co z toho nakonec bude.
čichám čichám Elysium
Spis tohle mel byt next-gen a ho*no, na tom by moc nevidelali, tak sup i na old gen.