První obrázky a trailer z Dragon’s Dogma Online
novinka•čtvrtek 29. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama












novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Think before you sleep
Komentáře (16)
Monster Hunter pro Playstation! Do want!
dragons dogma hraju do ted takze sem s tim pokud jen pro japonsko tak me naserou [s8]
Dragon's Dogma byla uzasna hoooooooodne mne bavila hlavne diky fyzikalnim zakonum o kterych se v jinych hrach rict neda proste parada a verim toto bude taky skvele aspon budu mit nahradu za FF14 ktery uz nehraju protoze je placeny tak uvidime tesim se.
Hmmm dobry jdu do toho a doufam ze bude i nejaky PvP mod ... Tohle uplne odrovna Elder Scrolls Online - hratelnost Dragons Dogmy je hodne dobra uz jen to lozeni po bossech ma grady . Koukam ze Capcom se rozhodl ze nam zacne delat radost jen tak dal ...
Ale co si budem povídat, ten bojovej systém je prostě dokonalej.
Ve dvouch novinkách je napsáno, že není jistý, že to vydaj pro EU a US a v jedný je zase napsáno, že to v EU i US vydaj, tak co?
Hlavne at se Capcom nevykasle na Evropu a i Severni Ameriku proste na Zapad byla by to hrozna skoda,Dragon Dogma je fakt super znacka a ja doufam ze se ji dockame i my v Cesku[s14][s14][s14]
PVP, mass PVP nebo jen pve?
Super bude i pro PC [s7][s7][s7]
Lordkarl: 100 hráčů na jedné mapě.
nádherné obrázky ? opravdu ? Vždyť to vypadá jak mmorpg před 5ti lety
Tahle hra má tři slabiny. Je to i pro starou generaci konzole, je to F2P Online a momentálně se nepočítá s EU/US releasem, což doufám, že si Capcom rozmyslí. Rozhodně mě ale spíše Capcom naštval.
MMORPG bych bral ale neco jako lineage 2 nebo aion nebu guild wars , takze ma otazka zni bude to tak nebo jen pisou mmo a budu tam mit 3 kamose do coop ?
Zase F2P. Na to jednou zhyneme :-( njn
jj vypadá to moc dobře;)
Vypadá to čím dál líp, snad nezkazí optimalizaci