Konzolista.cz

První obrázky a trailer z Dragon’s Dogma Online

novinkačtvrtek 29. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První obrázky a trailer z Dragon’s Dogma Online
Tento týden oznámil Capcom ve spolupráci se Sony velké akční RPG MMOčko Dragon’s Dogma Online, které vyjde v tomto roce v Japonsku formou free-to-play pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 3. Vydání pro Evropu zatím potvrzeno není, takže musíme počkat, každopádně dnes Capcom vydal sadu nádherných obrázků a dokonce i první trailer s obrovským drakem. Podívat se na vše můžete níže v novince. Jak se vám Dragon’s Dogma Online líbí?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Monster Hunter pro Playstation! Do want!

RadarKKK
👍1

dragons dogma hraju do ted takze sem s tim pokud jen pro japonsko tak me naserou [s8]

smrtijed1
👍1

Dragon's Dogma byla uzasna hoooooooodne mne bavila hlavne diky fyzikalnim zakonum o kterych se v jinych hrach rict neda proste parada a verim toto bude taky skvele aspon budu mit nahradu za FF14 ktery uz nehraju protoze je placeny tak uvidime tesim se.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Hmmm dobry jdu do toho a doufam ze bude i nejaky PvP mod ... Tohle uplne odrovna Elder Scrolls Online - hratelnost Dragons Dogmy je hodne dobra uz jen to lozeni po bossech ma grady . Koukam ze Capcom se rozhodl ze nam zacne delat radost jen tak dal ...

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Ale co si budem povídat, ten bojovej systém je prostě dokonalej.

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2

Ve dvouch novinkách je napsáno, že není jistý, že to vydaj pro EU a US a v jedný je zase napsáno, že to v EU i US vydaj, tak co?

CORDONASTRA
👍2

Hlavne at se Capcom nevykasle na Evropu a i Severni Ameriku proste na Zapad byla by to hrozna skoda,Dragon Dogma je fakt super znacka a ja doufam ze se ji dockame i my v Cesku[s14][s14][s14]

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

PVP, mass PVP nebo jen pve?

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Super bude i pro PC [s7][s7][s7]

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

Lordkarl: 100 hráčů na jedné mapě.

kokodas

nádherné obrázky ? opravdu ? Vždyť to vypadá jak mmorpg před 5ti lety

Spoock
Spoock #geek

Tahle hra má tři slabiny. Je to i pro starou generaci konzole, je to F2P Online a momentálně se nepočítá s EU/US releasem, což doufám, že si Capcom rozmyslí. Rozhodně mě ale spíše Capcom naštval.

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

MMORPG bych bral ale neco jako lineage 2 nebo aion nebu guild wars , takze ma otazka zni bude to tak nebo jen pisou mmo a budu tam mit 3 kamose do coop ?

RobotCZ

Zase F2P. Na to jednou zhyneme :-( njn

honzaad

jj vypadá to moc dobře;)

sweat55
sweat55 #Gojira

Vypadá to čím dál líp, snad nezkazí optimalizaci

Související články

Nejčtenější články