První gameplay trailer na Oddworld: New 'n' Tasty - musíte vidět
novinka•středa 19. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Oddworld Inhabitants
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (27)
to je taková nádhera!!! tuhle hru jsem vždy strašně miloval a doufám, že jim tento díl vydělá i na remake dalšího...
Pekne, uz jsem ve stavu, kdy nestiham odehrat vsechny hry ani na vite, natoz na dalsich hernich platformach. Navic od te doby co vysel toukiden jsem ani nic jineho nehral. Nakup ps4 jsem odlozil z jara na podzim a to na ps3 nehraju veci, ktere jsou i pro ps4. Je tech her nejak moc.
Tak na VITU beru. Nedohrál jsem to nikdy, to asi bude tím že sem byl moc malý na tuhle hru a tudíž nemotorný.:D
Tuhle srdcovku si nenechám ujít! Vypadá to luxusně!!!
Wow to bude hitovka...
shut up and take my money :D
Info. pro všechny. Na PS Store je momentálně kolekce obou dílů Oddworld za 80Kč. V sekci "Price drops" to naleznete pod názvem "Oddworld: Abeboxx. Kdo nemá, tak může využít akce.
Pro fanoušky her Tomb Raider jsou na PS Stroe už přes týden slevy na všechny hry Tomb Raider z PSX a PSP. TR 1 a 2 jsou po 32 Kč. Díly 3,4 a 5 jsou po 68 Kč. Sleva nepadá pod členství PS Plus. PS plus členové mají ještě o pár korun nižší cenu.
ještě pro pamětníky: link
kuki: kiezby to bolo tym...
Tak to jsou vzpomínky! Takových hodin jsem v té hře propařil... Beru minimálně na Vitu. Vypadá to skvěle! [s6]
Nádhera! Tleskám v sedě!
Tohle jsem rekl naposledy u prvniho Uncharted-Tohle je proste must have titul[s12]
wii u -> ^_o
Vulcan: ale fuj :D, lebo si bol na to asi malý. Bolo to dosť ťažké.
Pokud vím,tak gameplay videa už před tím nějaké byly. Nicméně to vypadá skvěle,je to naprosto věrné originálu,bez nějakých zbytečných ''vylepšení''. Pro tuto hru by se proto spíše hodilo označení - enhanced remake.
Ale to,že to nevyjde na disku mne odradilo.
Snad jedina hra co ma ako decko nebavila, neviem logicky zdovodnit cim to je, ale vzdy ma na tom nieco strasne odpudzovalo a stale aj odpudzuje. [s8]
"Čumim jak chleba z tašky". Ryzí dokonalost!!! Ukázkový remake! Přiznám se, že i kdyby to bylo za cenu 1890 Kč (Cena PS2 her v roce 2002), tak stejně bez váhání koupim! Kupuji na PS VITA a na PS3 a po shlédnutí mě hodně mrzí, že nebude krabicovka. Snad někdy v budoucnu by mohli vydat krabicově dodatečně. Doufám, že to hráči budou kupovat jako vzteklý, aby se prodalo minimálně jedno mega. Vysoké prodeje by byli nadějí na pokračování v takovémto dokonalém zpracování.
Parada
luxus..jasná vitovka[s7][s12]
Tohle musí vydělat na další díly, prostě MUSÍ kua!!
Jasná koupě na PS4 [s7]
Nádhera! Tleskám ve stoje!
Pokud bude na Ps4 co hrát a už jí budu mít tak beru na Ps4 ale zatím to vypadá že bude Ps3 verze.[s14]
Video nezklamalo, těším se dál[s7][s7][s7][s7]
Kupuju na PS3 a na WII U...minimálně!!!
Moc pěkný, jenom doufám, že trochu přepracují ovládání, v originále měl pohyb dle mého zbytečně dlouhý doběh a z toho praměnilo přemíra umírání. Ale jinak titul, který musím mít nejenom z nostalgie
No když musím, tak se teda jdu kouknout :)