Konzolista.cz

První gameplay trailer na Oddworld: New 'n' Tasty - musíte vidět

novinkastředa 19. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První gameplay trailer na Oddworld: New 'n' Tasty - musíte vidět
Vývojáři ze studia Just Add Water se v těchto dnech účastní akce GDC v San Franciscu, přičemž při této příležitosti vydali vůbec první gameplay trailer na svoji očekávanou plošinovku Oddworld: New 'n' Tasty, na který se můžete podívat níže v novince. Jistě budete souhlasit, že trailer vypadá parádně a originálu Abe’s Oddysee určitě nedělá remake ostudu. Doufejme, že se v brzké době vývojáři pochlubí termínem vydání. Zatím víme, že během jara vyjde na konzole PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita. Později se dostane i na Nintendo Wii U.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kira_Sakuya
👍1

to je taková nádhera!!! tuhle hru jsem vždy strašně miloval a doufám, že jim tento díl vydělá i na remake dalšího...

eeeee
eeeee #můj názor

Pekne, uz jsem ve stavu, kdy nestiham odehrat vsechny hry ani na vite, natoz na dalsich hernich platformach. Navic od te doby co vysel toukiden jsem ani nic jineho nehral. Nakup ps4 jsem odlozil z jara na podzim a to na ps3 nehraju veci, ktere jsou i pro ps4. Je tech her nejak moc.

Predator
👍2

Tak na VITU beru. Nedohrál jsem to nikdy, to asi bude tím že sem byl moc malý na tuhle hru a tudíž nemotorný.:D

jovidash
👍1

Tuhle srdcovku si nenechám ujít! Vypadá to luxusně!!!

IvanLanicek
IvanLanicek #IvanPlajer
👍1

Wow to bude hitovka...

DoomedVítek
👍1

shut up and take my money :D

stillalive
👍1

Info. pro všechny. Na PS Store je momentálně kolekce obou dílů Oddworld za 80Kč. V sekci "Price drops" to naleznete pod názvem "Oddworld: Abeboxx. Kdo nemá, tak může využít akce.

Pro fanoušky her Tomb Raider jsou na PS Stroe už přes týden slevy na všechny hry Tomb Raider z PSX a PSP. TR 1 a 2 jsou po 32 Kč. Díly 3,4 a 5 jsou po 68 Kč. Sleva nepadá pod členství PS Plus. PS plus členové mají ještě o pár korun nižší cenu.

charvisan

ještě pro pamětníky: link

VulcanR
VulcanR #Trogári

kuki: kiezby to bolo tym...

Nerlic
Nerlic #Nerlic
👍1

Tak to jsou vzpomínky! Takových hodin jsem v té hře propařil... Beru minimálně na Vitu. Vypadá to skvěle! [s6]

godycz
godycz #katana-san
👍3

Nádhera! Tleskám v sedě!

IvoryCZ
👍2

Tohle jsem rekl naposledy u prvniho Uncharted-Tohle je proste must have titul[s12]

charvisan

wii u -> ^_o

kuki164
kuki164 #Play3Day
👍3

Vulcan: ale fuj :D, lebo si bol na to asi malý. Bolo to dosť ťažké.

thor
thor #PSM někdo?

Pokud vím,tak gameplay videa už před tím nějaké byly. Nicméně to vypadá skvěle,je to naprosto věrné originálu,bez nějakých zbytečných ''vylepšení''. Pro tuto hru by se proto spíše hodilo označení - enhanced remake.

Ale to,že to nevyjde na disku mne odradilo.

VulcanR
VulcanR #Trogári
👍2
👎2

Snad jedina hra co ma ako decko nebavila, neviem logicky zdovodnit cim to je, ale vzdy ma na tom nieco strasne odpudzovalo a stale aj odpudzuje. [s8]

stillalive
👍4

"Čumim jak chleba z tašky". Ryzí dokonalost!!! Ukázkový remake! Přiznám se, že i kdyby to bylo za cenu 1890 Kč (Cena PS2 her v roce 2002), tak stejně bez váhání koupim! Kupuji na PS VITA a na PS3 a po shlédnutí mě hodně mrzí, že nebude krabicovka. Snad někdy v budoucnu by mohli vydat krabicově dodatečně. Doufám, že to hráči budou kupovat jako vzteklý, aby se prodalo minimálně jedno mega. Vysoké prodeje by byli nadějí na pokračování v takovémto dokonalém zpracování.

M-HoriS
M-HoriS #H-o-r-i-S
👍1

Parada

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍3

luxus..jasná vitovka[s7][s12]

426kahemi
👍2

Tohle musí vydělat na další díly, prostě MUSÍ kua!!

SolidEx
👍1

Jasná koupě na PS4 [s7]

Thurgaus
👍1

Nádhera! Tleskám ve stoje!

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇
👍1

Pokud bude na Ps4 co hrát a už jí budu mít tak beru na Ps4 ale zatím to vypadá že bude Ps3 verze.[s14]

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Video nezklamalo, těším se dál[s7][s7][s7][s7]

oldman

Kupuju na PS3 a na WII U...minimálně!!!

Abe
👍2

Moc pěkný, jenom doufám, že trochu přepracují ovládání, v originále měl pohyb dle mého zbytečně dlouhý doběh a z toho praměnilo přemíra umírání. Ale jinak titul, který musím mít nejenom z nostalgie

Abe

No když musím, tak se teda jdu kouknout :)

Související články

Nejčtenější články