Konzolista.cz

První deníček na bojovku Mortal Kombat X

novinkasobota 7. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První deníček na bojovku Mortal Kombat X
Vývojáři ze studia NetherRealm dnes vydali svůj první deníček na očekávanou bojovku Mortal Kombat X, který ukazuje některé důležité režimy, podívejte se na něj níže v novince. Prvním je Living Towers, což je nová verze věžových výzev z předchozího dílu. Tento režim je rozdělen do tří módů. V Quick se budou výzvy aktualizovat každých pár hodin, v Daily Tower jednou za 24 hodin a poslední mód Premier Tower se bude aktualizovat jednou za týden, přičemž nabídne nejtěžší výzvy, ale také nejlepší odměny. Vývojáři tímto chtějí udržet u hry hráče nejen po několik dnů, ale i po další týdny a měsíce, protože by měl být připraven daleko rozmanitější a zábavnější zážitek. Dalším novým režimem je Faction War. V něm si vyberete frakci, a jak budete vyhrávat zápasy, budete jí pomáhat k vítězství v daném týdnu. Nejzajímavější je, že k vítězství dané frakce přispívají hráči z celého světa, a to i bez rozdílu platforem.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

to by mě spíš zajímalo, jaký konkrétní odměny to budou..mohly by to být nový kostými atd..

Padre

Klasicky promo kecy,ale ano pecka to bude

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

To bude maso :) Doslova!

Související články

Nejčtenější články