První deníček na Assassin’s Creed Mirage, nabídne nostalgický filtr


Tvoje reakce na článek
Galerie





































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (8)
Vypadá to dobře 🙂 Za mně až moc dobře, je to nějaký podezřelý, Ubisoft se svých zvyků jen tak nevzdá, čucham nějakou zradu 😅
Každopádně ta série určitě buďto měla skončit u Origins a nebo už měla vypadat dávno jinak, rozhodně se to mohlo posunout do koridorovějšího pojetí s tvrdším důrazem na stealth v kombinaci se semi-open worldem. Tak moc se snažili zavděčit všem ( vydělat co nejvíc ) až se ztratili ve spirále věcných přešlapů a kritiky. Lidi je kritizovali za to, že je to pořád stejný dokola a teď je oslavují za to, že to dělají pomalu stejně jako tenkrát kdy je za to kritizovali, tomu říkám uzavřít kruh, pohnojit to tak, že lidi radši vemou to co dřív nemohli už ani cítit 😄
Měli to ukončit, teď pojedou na hrbu nostalgie dokud zase nenarazí.
Jakože chválit Ubi za to, že neví kudy kam, tak se snaží vrátit hratelnost někam do dob PS3 fakt nebudu 😃
Jako věřím že to bude asi nejlepší Assasin za několik posledních let, protože snaha udělat z toho LiteSouls/FarCry těžce nevyšla (😃) , ale těžko se ubránit tomu, že s tím rozpočtem a víceméně neomezenejma možnostma v zasazení atd. , měla být ta série úplně někde jinde!!
Za těch sto dílů co to mělo ,vlastně Ubi zvládl udělat první díl jakože prototyp, rozvinout to do maxima u druhýho dílu, potom se vlastně jenom zvětšovala mapa, restart série v Origins z toho vlastně udělal průměrný RPG který už s Assasinem nemělo moc společnýho , a dá se říct že za 3 další díly se to nikam neposunulo...
Představa co by s tím materiálem udělalo nějaký talentovaný studio jako je třeba Insomniac, Naughty dog , Remedy....🤔
Vysvětlí mi někdo prosím kdo je ten Basim?
Já vůbec prvního Assassina hrál Odyssey jakožto suprové RPGčko, a potom Origins, takže nějaké propojení nebo příběh z jiných dílů neznám. Valhallu jsem nehrál, ale našel jsem že ten Basim tam byl někdy nakonci?
jednoduše vůbec nějak se v tom neorientuju, hrál jsem ty dva díly jakožto RPGčka s dobrým příběhem...
@Darth_Štófi: Přesně tak, stejný názor ale tím Princem to zas zazdili..
Trnhle AC si koupim. A to už jsem na AC zlomil hůl. Skoro jakoby se Ubisoft i snažil
V tomhle deníčku jsou aspoň nový gameplay záběry
Deníčky 😍 nice ❤️ miluju 😍 kolik bude dílů ❤️
Tvl už zase ty deníčky💩