Konzolista.cz

První artwork na nového Hitmana

novinkastředa 28. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: První artwork na nového Hitmana
Už nějakou dobu víme, že vývojáři ze studia IO Interactive připravují pro konzole PlayStation 4 a Xbox One nový díl z oblíbené série Hitman. Dnes vydali na svoji hru vůbec první artwork, ukazující lokaci v Evropě, na který se můžete podívat níže v novince. Rovněž nám ale bylo řečeno, že v brzké době k odhalení nedojde, na hře se pořád pracuje a ještě není vývoj v takové fázi, aby mohlo být něco prezentováno. Nový Hitman by měl být vůbec největší hrou v celé sérii, v němž prozkoumáme podle všeho řadu rozmanitých lokací po celém světě.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ

sem s tim

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Zrovna vcera jsem konecne rozehral toho posledniho. Zajimave ze zapadl, protoze system jeho obtiznosti me prekvapil a na nejvyssi, na kterou zpravidla hraju hry, je mimo me schopnosti. Libi se mi i system hodnoceni aktivit hrace, protoze hra nezakazuje udelat chybu, ale hrac viditelne ztraci body, cimz je motivovan hrat poradne, ale kdyz to je nekde nad jeho sily, tak to proste projde jednodussim zpusobem. To je chytre vymyslene.

armyk
👍2

Poslední Hitman byla výborná záležitost, bohužel jsem nehrál starší tituly z PS2 a když jsem chtěl teď tak mě odradilo ovládání

forrest_cz
forrest_cz #forrest_cz

Nejvic me asi bavil Hitman 2: Silent Assassin nebo jak se to jmenovalo... :-)

Starky
Starky #NaughtyGod

Doufam v navrat k Blood Money hratelnosti, posledni Hitman nebyl zlej, ale svoboda konani uz nebyla jako driv.

Michael_LFC_8

:D

mattias-47
👍2

Anebo Ratměřice

Michael_LFC_8
👍2

A nevypadá právě tento obrázek jako z Prahy? :)

Související články

Nejčtenější články