První 9 minut dlouhý gameplay trailer na akci Evolve
novinka•čtvrtek 24. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: 2K Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
je to originalni, co se tyče grafiky tak vklidu jedině co se mi zda jako velkej kamen urazu jsou animace ale jsem si jist že to do plne verze ještě dokrouti myslim si osobně že tohle je beta :) ale libi se mně to hodně :)
nijak extra sa mi to nepozdava - neprinasa nic nove v ziadnej oblasti a po pravde uz necelych 9 minut gameplay bola dost slusna nuda - toto ma minie velkym oblukom
Jak pravil klasik: pěkná fantas magory.
podle mně to vypada paradně, v coopu to bude sranda jak hrom :D
trochu víc hejblátek v prostředí a jako bazarovka vynikající hra.určitě pořídím
MOc vábně to nevypadá..
Vypadá to rozhodně velice zajímavě, ale nejsem si jistý jestli to vydrží na delší dobu, ano bude tam třeba 15 map a pokaždý jiné monstra čímž se určitě změní taktika, ale moc si neumím představit že by to byl nákej větší hit jako třeba L4D2, který je boží. Sledovat to určitě budu a jsem zvědav jak se to povede.
No tak puvodne jsem si to chtel koupit, ale ted kdyz vidim ten gameplay, tak rozhodne nekupuji.
Proč všechno vychází na podzim jak si mezi němá má člověk vybrat :(
Krása,to bude super :D
Nevypadá to špatně :)