Project Morpheus je hotov z 85%
novinka•úterý 23. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
fórum
Think before you sleep
Komentáře (20)
Stinky...já věděl, že to Tesco-kýbl zachrání. Ta cena je luxus a ten stovák navíc mě už taky neposere :-D Jsem si říkla koho prvního napadne tenhle tehcnickej skvost spojit s prezentací porna. No že to bude Martin Černuška jsem vážně, ale vážně vůbec nečekal :-D
Sethe máš recht, dojdu to zkusit na vánoce, ať mají kluci v elektru ode mě taky nějakou nadílku :-D
doufám jen že tam bude možnost vypnout ty gyroskopy a používat to jen jako 3D headset
Já myslel, že už to je je hotový...jsem docela zvědavej na cenu, od tý se to bude celé odvíjet...
Ikdybych se mel poblit tak to beru na stoprocent [s7] takove veci mam rad
MjollniR hahahaha to neeeee tvl [s6][s6] to už je ujety moc a chceš mi rict, že tohle maš doma? [s6][s6]
MjollniR toho se nebojim, tohle bude trhak i kdyby se to melo prodavat jenom ze zvedavosti a až nato vylezou hry, uuuuuf [s6] Hentai maš i na PC???
Harnet: MjollniR je sparťan, takže ty japonský děvčata, to je jen taková kouřová clona[s6]
Stinky jses prase, prej kun :D :D ale mechat si udelat virtualni pomysleni od nejake japonky, to je muj sen [s16] ..verim, ze tohle koupi i MjollniR, tech virtualnich hentai ku*ev kolem sebe, to bude srdicek pro SONY :D :D
Bundle Silent Hills + Morpheus beru hned [s6] Pro začátek se ale spokojim i s P.T. [s6]
Bohužel to tak růžové nebude vzhledem k ceně [s13] No uvidíme...
Teď jsem se díval u nás v domácká, 18 l kýbl za 99.90, ještě si dám jako zaměstnanec 10% slevu, to není co řešit[s6]
robot necháš jim tam nadílku, platit by měli oni tobě :D
Ježiš no co no, tak si dáte vedle nohy lavor, nebo kýbl.....anebo navštívíte nějakýho známýho. Je přece blbost si blejt ve vlastním obýváku :-D
Já to teda osobvně alespoň testnu. Jestli to v elektru ohodim, tak si to nekoupim.
hermiqelus: to popisuješ svoji opičku? [s6]
Stinky johny: je jedno kdo to vyrábí. Jde jen a jen o hlavu . prakticky všechny testované subjekty nedokázali pobrat vyrovnání pohybu... mozek se snažil balancovat ač si stál na místě....
Ale tohle vyrábí [s7]Sony[s7]
johny:nevim jak je na tom morpheus ale u oculus rift to byl docela problem,aspon co jsem videl tak si musel clovek hodne zvykat,po par minutach se lidem delalo zle.nebo je to ted jinak?to by bylo paradni
edit:treba tady
link
JEDImfp: ještě ne, deset mě bude až za týden[s6] [s7][s7][s7]
Co furt máte s tím, že nám bude špatně, je vám špatně v kině při 3D filmu, už vás někdo u toho poblil, řekl bych že ne, tak co furt melete.
tohle bude zajimavy,snad nam nebude zle a budou dobry hry.
PS:bez tech srdicek CHLAPCI,je vam snad 10
To bude nádhera a chci to demo s tím Marsem [s7]Sony[s7] nejlepší z nejlepších.
Harnet: ty už se vidíš,jak sleduješ nějaký péčko s koněm[s6]
Next Gen exclusive only PlayStation! Coming soon [s7][s7][s7] SONY