Prodeje Oddworld: New ‘n’ Tasty rozhodnou o osudu dalších dílů
novinka•úterý 18. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Oddworld Inhabitants
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (22)
Taky beru......i ten milion musi dat
No kupuji na PSVITU, ale ta krabicovka by byla mnohem lepší než obyčejný digitální slot, co mě zbývá jiného taky že!?
Už se na to těším, doufám, že starej/novej Abe vyjde co nejdřív. Co jsme se týhle hry s bráchou zamlada napařili...
Seth123: Dej si do kurzů měn 18 liber, 30 dolarů a 30 euro. Už víš nad čím přemýšlím?
pořídím také :) jinak osobně bych uvítal pokračování Oddworld: Stranger's Wrath ...
JJJ to řikaj pokaždé a nikdy se dalších dílů nedočkame i když se to prodává dobře. Jsou to jenom keci na podpoření prodejů.
Urcite podporim tuhle hru [s16]
Samozřejmě že podpořím a pořídím. Musel bych si nafackovat, kdybych si tohle nepořídil.
Moc se těším.Kupuju. [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]
Digitál se myslím do 200 nedaní,ale to fakt nevím...
Loneck nechápu nad čím tady přemýšlíš, je nepsané pravidlo EUR=USD
Heymi9615: Nevypadá to tak. Např. oznámená cena MGS Ground Zeroes (digitální kopie PS3 a X360) byla 20 dolarů. Když se podívám na US PSN je tam cena 20 dolarů. Zkusil jsem dát hru do košíku a daň je 0.
V US vždy bez daně...[s14]
Heymi9615: Jak víš, že uvádí částku bez daně? Co vím tak se uvádí částka s daní.
přispěju svou troškou do mlýna..taky si myslím že 500k musí prodat..mrzí mě že nebude krabicovka:(
30 dolarů bez daně = 30 euro s daní....
Odkud máte informaci, že hra bude stát 30 euro? Na anglickém eurogameru uvádějí částku 30 dolarů nebo 18 liber.
500k snad v pohode musi dat.
Jaka verze za 30eu? Vsechny zvlast nebo jedna s crossbuy
Rád podpořím tuhle skvělou hru.
Tak kupuju,ze by Abe uz nebyl to si moc nedokuzu prectavit.
[s16]UPS ?
Oddworld [s7]