Konzolista.cz

Prodeje Oddworld: New ‘n’ Tasty rozhodnou o osudu dalších dílů

novinkaúterý 18. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Prodeje Oddworld: New ‘n’ Tasty rozhodnou o osudu dalších dílů
Fanoušci Abeho se už jistě těší na vydání plošinovky Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!, což je vlastně remake prvního dílu. Lorne Lanning dnes serveru Eurogamer řekl na GDC, že jeho prodeje zřejmě rozhodnou o dalším směřování značky. Remake bude stát na PlayStation Store 30 euro, přičemž má podle Lanninga přinést více zábavy, než hry za plnou cenu, přičemž přímo zmínil, že pokud by měl vydavatele, zcela jistě by stál více. Pak dodal, že vývoj stál zhruba 5 milionů dolarů a zhruba polovinu dal ze své kapsy. Proto potřebují, aby se prodalo alespoň 250 tisíc kusů. Pak může vzniknout remake druhého dílu Oddworld: Abe’s Exoddus, který by si fanoušci určitě také přáli. Pokud se podaří vývojářům prodat 500 tisíc digitálních kopií, budou se moci vrhnout do úplně nové hry s Abem. Doufejme, že Oddworld: New ‘n’ Tasty na sebe dokáže vydělat. Vývojáři slíbili na tento týden jedno oznámení ohledně hry, jakmile budeme moci, tak vám ho přineseme.
Zdroj: eurogamer.net
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (22)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Taky beru......i ten milion musi dat

Predator

No kupuji na PSVITU, ale ta krabicovka by byla mnohem lepší než obyčejný digitální slot, co mě zbývá jiného taky že!?

LaFemmeSpeedy
LaFemmeSpeedy #Firestarte

Už se na to těším, doufám, že starej/novej Abe vyjde co nejdřív. Co jsme se týhle hry s bráchou zamlada napařili...

Loneck
Loneck #Loneck

Seth123: Dej si do kurzů měn 18 liber, 30 dolarů a 30 euro. Už víš nad čím přemýšlím?

charvisan
👍1

pořídím také :) jinak osobně bych uvítal pokračování Oddworld: Stranger's Wrath ...

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

JJJ to řikaj pokaždé a nikdy se dalších dílů nedočkame i když se to prodává dobře. Jsou to jenom keci na podpoření prodejů.

SpawN
SpawN #Sony
👍1

Urcite podporim tuhle hru [s16]

stillalive
👍1

Samozřejmě že podpořím a pořídím. Musel bych si nafackovat, kdybych si tohle nepořídil.

weskerumbrella
👍1

Moc se těším.Kupuju. [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Digitál se myslím do 200 nedaní,ale to fakt nevím...

Seth123

Loneck nechápu nad čím tady přemýšlíš, je nepsané pravidlo EUR=USD

Loneck
Loneck #Loneck

Heymi9615: Nevypadá to tak. Např. oznámená cena MGS Ground Zeroes (digitální kopie PS3 a X360) byla 20 dolarů. Když se podívám na US PSN je tam cena 20 dolarů. Zkusil jsem dát hru do košíku a daň je 0.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

V US vždy bez daně...[s14]

Loneck
Loneck #Loneck

Heymi9615: Jak víš, že uvádí částku bez daně? Co vím tak se uvádí částka s daní.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍5

přispěju svou troškou do mlýna..taky si myslím že 500k musí prodat..mrzí mě že nebude krabicovka:(

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

30 dolarů bez daně = 30 euro s daní....

Loneck
Loneck #Loneck

Odkud máte informaci, že hra bude stát 30 euro? Na anglickém eurogameru uvádějí částku 30 dolarů nebo 18 liber.

bf333
bf333 #Ravens
👍4

500k snad v pohode musi dat.

valis1
valis1 #klobáska

Jaka verze za 30eu? Vsechny zvlast nebo jedna s crossbuy

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍3

Rád podpořím tuhle skvělou hru.

jiridvorak515
👍3

Tak kupuju,ze by Abe uz nebyl to si moc nedokuzu prectavit.

[s16]UPS ?

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Oddworld [s7]

Související články

Nejčtenější články