Konzolista.cz

Proč nebude Resident Evil: Revelations 2 na Nintendo 3DS?

novinkačtvrtek 19. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Proč nebude Resident Evil: Revelations 2 na Nintendo 3DS?
Jednou z prvních velkých her pro kapesní konzoli Nintendo 3DS byl akční horor Resident Evil: Revelations, který si odnášel velmi dobré známky. Po časové exkluzivitě se dostal i na ostatní konzole, na nichž rovněž slavil docela velký úspěch. Protože první díl byl původně vyvíjen pro Nintendo 3DS, byl trochu překvapením, že se na ní neobjeví příští týden vycházející pokračování. Matt Walker z Capcomu vysvětlil, že za absenci 3DS verze může přechod na zcela nový engine, který prostě tuto kapesní konzoli nepodporuje. To samé by se pak dalo říci i ohledně Wii U verze, vývojáři se rozhodli soustředit pouze na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. PlayStation Vita verze vyjde později, přičemž jí vytváří přímo Sony.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord
👍1

Spíš mě mrzí WiiU, tam takový hry hrozně chybí. Snad vyjde ten Fatal Frame V.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍3

Rád bych oficiální vyjádření Matta Walkera transformoval do podoby, které budou rozumět všichni: "Because fuck you, that's why" [s11]

Související články

Nejčtenější články