Připravuje se druhá beta na Battlefield: Hardline

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (14)
Servery BF3 furt jedou[s14]
Já si momentálně užívám mulťák BF4[s14] a musím říct teda, že to je naprostá bomba, nechápu jak někdo může na BF4 nadávat[s8] Musím se hlídat jinak bych byl schopnej tam skejsnout několik hodin denně. Nevím o tom taky, že by byl BF zabugovaný. Jak píše romo mulťák je prostě bezkonkurenční[s16] Hardline bude něco jiného, sám jsem zvědav[s14]
Vime jak to implementovani narku komunity dopadlo v BF3...Dekuji uz ne,zlate Bad Company
maro16,to jsi frajer ,kdyz po par hodinach dokazes objektivne zhodnotit,tak rozsahlej multiplayer,jakej BF4 ma a to je presne ono,vetsina co tady nejvic mektaj ,vlastne hru ani poradne nehrali ! A s GaMbLeRcz a romo,musim jenom souhlasit...
Taky hraji BF4 a jsem v klidu..mulťák je prostě bezkonkurenční..Možná byl dřív hodně zabugovanej (nemůžu posoudit,koupil jsem před měsícem),ale teď se hraje bez větších problémů..nebo jsem už starej a slepej a ničeho převratnýho,že by se to nedalo hrát nevšiml
já si nikdy žádných chyb nevšiml.pokud myslíte ty malinký ryby ve velkým rybníku tak to se dá odpustit.za mě je battl nej hra a zatím bude.za to call of duty jde pomalu ale jistě do sraček.Battlfield hardline bude pro mě příjemnou změnou od dnešních válek a pokud bude beta tak tu vítám s velkou radostí.a pro fanoušky call of duty co pomlouvají battla: call of duty v mini mapách nikdy nedosáhnou tolik kvalit tak jak v battlu kterej je asi 100 krát větší a možností bitev se nikdy nemůže rovnat ani za nic už jen to co jde všechno rozbít.ono je to trochu divný srovnávat úplně odlišnou až tak podobnou hru.ale chápu místní fanboje každej si bude chválit to svoje.hrával jsem call of duty ale od jisté doby už nikdy více dokud to nebude tak dobrý jak battl
po BF4 uz zadny dalsi battlefield nechci,mozna az bude zcela novy engine,u tohoto frostbite mi pripada ze 60 procent vsech bugu a chyb je uz v samotnem enginu jinak neni mozne ze dlc do battlefieldu 3 jmenem battlefield 4 melo krom miliardy novych chyb i ty same co byli v bf3.battlefield je vlastne early acces za plnou cenu.
ty voe radeji at uz nic nepripravujou [s8]
Já nevím, ale proč to hejtovat? Z toho, co jsem viděl a četl, to vypadá, že se snaží a je docela dost kladných ohlasů. A do vydání většinu neduhů snad odladí. Nejsem fanda, ale ani nechci odsuzovat, dokud nebude finální verze.
At uz daji pokoji s takovou kravinou...
do dalsiho BF uz nepujdu stacilo mi BF4 kdy jsem ho po par hodinach sel prodat pac se to neadlo hrat....radsi vyzkousim CoD
Hateři, na značky!
Ne děkuji, radši knihu [s6]
Snad ta beta bude k něčemu dobrá .