Konzolista.cz

Přihlaste se do alpha testu hry Evolve

novinkačtvrtek 9. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Přihlaste se do alpha testu hry Evolve
Akční hra Evolve měla původně vyjít tento měsíc, ale nakonec byla odložena. Někteří vybraní hráči si ji ale budou moci koncem měsíce zahrát, protože vývojáři dnes oznámili alpha test, jehož se budou moci zúčastnit majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Do alpha testu je možné přihlásit se na oficiální stránce - https://www.2kgames.com/evolve/bigalpha/form.php , na níž ještě musíte zadat speciální hesla (Referral Code: PlayStation4v1 a character code: 63334-59648-17396). Pak už musíte mít jen štěstí, aby vás vývojáři vybrali, alpha test začne 31. října a potrvá do 2. listopadu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kekesh

Jéé, ráno mě poslali kód na ten alpha test[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎1

...

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎1

Odkud se ti xboti furt berou? Oni se snad mezi sebou množí ne? Dva odejdou a hned tři přilezou jak potkani. Jinak hra vypadá slušně, na xbone ji vydat je samozřejmě škoda jako vždycky...

Syllers_cz
Syllers_cz #Syllers_cz

Hm tak zatím mi nevyšla ani jedna alpha/beta uzavřená,tak snad se po prve poštěstí :-)

GaMbLeRcz

kazisvet: a víš proč ps hráči nemají tolik zkušeností s hraním online her?protože na to nemájí čas kolik je perfektních her na ps v singlu

KLM
KLM #KLM

tes doufam ze me vyberou :-)

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Tak doufám že mě vyberou, jestli jo tak jsem zvědavý jak moc mě to bude bavit :)

bezatom99

Gamblercz.Ja jsem v klidu.ja si odpalil letosni raketu na balkone a nejak me po tom nenapadlo to jen opsat a porat sem to kopiroval.no hlavne ze se povedlo,stejne z toho hovno bude..protoze me nevyberou[s14]

GaMbLeRcz
👍2

roztrhejte si občanky

bezatom99

Jo diky,ja se nerozciloval?ty me vidis?[s14]Ta posledni rada mela byt jako prvni.nekopirovat!Jitrnice dekuje

Spratekk_CZ
👍1

Tím, že se rozčiluješ bezdůvodně. Když vím, že to funguje, tak ti to proto řikám. Jitrnici si ze sebe udělal ty sám. Já ti chtěl poradit. Ende

bezatom99

Jo tim ze se zeptam?tak dik

Spratekk_CZ
👍1
👎1

Tak nekopíruj. Já to měl na první pokus. Nemusím z tebe dělat osla, když ho ze sebe uděláš sám...

bezatom99
👎1

Dik osla ze me delat nemusis.kopirovat, vlozit dela snad kazdy.ale proste vcetne znaku mi to pise cervene ze 17.tak dik za vybornou radu spratku

Spratekk_CZ
👎1

Zadává se to komplet včetně znaků "-". LoL

bezatom99
👎1

Az na to ze se tam ma zadat 17ti mistni kod..Tady je jen 15..

GaMbLeRcz

ať jsem ten vyvolený

Spratekk_CZ

XBOX ONE code: 11197-10708-89072

Související články

Nejčtenější články