Příběhový trailer na Yakuza Zero
novinka•pátek 16. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SEGA
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie




Reklama
















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (6)
Je smutné,že se konzolista vykašlal na recenzi.Za mě po dohraní 9/10.Což beru za velké překvapení.Puvodně jsem čekal menší hru,protože se odehrávaá před Yakuza 1.Duvěrně znamé ulice a plno blbustek az na tancování a Karaoke.Udělat rekord je nad mé síly.Volaní prítelkyním a dva hlavní hrdinové tuto hru staví do nej her porfolia Segy.A kdo by se bal,že by musel kupovat PS2 i PS3 mám dobrou zpravu.Vsechny dily se oběví na PS4,krom z 16 a 17 století.Yakuza v Japonsku ma obrovské množství fanoušku.Tak doufam,že Evropa nezustane za mým očekavaním.A poslední věc.Hru dohrát na Platinu vam zabere s přehledem 100 h což u předchozích dílu bylo něco kolem 40h krom Yakuza 5,ale to už je jiná písnička,že ?
DANTE: To jsme viděli už ve čtyřce, ta scéna je opáčko :)
Kua, v Japonsku uz druhá Yakuza na PS4, tady furt hovno
Ty jo, jsem fakt rád za 5, že vyjde u nás, ale Zero vypadá od začátku stokrát zajímavěji[s7] No co se dá dělat, aspoň něco[s14]
Sega a predevsimjejich Shenmue jsou nejvetsi skvosty.Yakusa je modernejsi Shenmue aspon ja ji tak beru od r.2005 kdy vysla na Playstation 2.Doufejme,ze se knam dostane jak Zero tak i Ishin a Yakusa 5.Kanzan je jiz nenavratne na disku pohrben tak i Yakusa na PSP.Aspon digitalne.
Prosim
Och, tak to bylo těžce epický [s7] Na netu navíc koluje rumor, že by asijská verze mohla obsahovat anglický titulky. To by byl teprv nářez.