Prezentace Tom Clancy's The Division
novinka•pondělí 29. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Ubisoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (17)
Hm snad jen... do vydání daleko tzn. stále ukazují prototyp co jede na PC z NASA
Vojta_cz já nepíšu že to bude špatná hra,věřím že bude skvělá.
Gmok4: to byl Socom Confrontation taky a jaka to byla skvela hra. Me treba offline mody vubec nezajimaji.
Vypadá to pěkně, ale ubisoftu, po jeho posledních projektech už vůbec nevěřím.
xpastic The Division bude jen online,bez připojení si nezahraješ.
Vypada to luxusně.Doufam že bude MP,to bude krasa.Hratelnost jak socom a není co řešit.[s7]
Na tuhle hru cekam jak na smilovani... Pro me jedina koupe letos PES15 a pristi rok toto. Jinak zatim nic .
Tohohle se už snad ani nedočkám. Další titul, kvůli kterému bych pořídil snad PS4. Vypadá to perfektně i po tom downgradu, který je tak u Ubisoftu celkem rozšířen a ne jen u něj.
MMO ?
snad to nepodelaj jako to Ubi umi bohuzel...
pitrsone_Netesis,minuskari ti vidi do hlavy[s1]
Zatím nejzajímavější kousek na nextgen , kupuji v den One , už aby to bylo :)
jasna volba [s12]
KÚPA ISTÁ NA PS4[s7]
Vypadá to fakt dobře, ale v poslední době jsem u Ubisoftu trochu skeptický tak uvidíme :)
Jedina hra, na kterou jsem fakt zvedavej od Ubi, hra me zaujala okamžite od začatku oznameni a moc doufam, že to nepodelaj [s14]
Těším se nato více jak na zaklínače.