Konzolista.cz

Prezentace Tom Clancy's The Division

novinkapondělí 29. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Prezentace Tom Clancy's The Division
Je tomu už rok, co Ubisoft oznámil docela ambiciózní akční MMO hru Tom Clancy's The Division, která mnohé zaujala hlavně díky své výborně vypadající vizuální stránce. Ani hratelnost by ale nemusela být podle posledních ukázek vůbec špatná. Vývojáři této hry se v posledních dnech účastnili akce Eurogamer Expo v Londýně, kde hru prezentovali, přičemž ve dvaceti minutách ukázali několik gameplay záběrů, ale hlavně řekli spoustu zajímavých informací. Na celou prezentaci se nyní můžete podívat níže v novince. Tom Clancy's The Division vyjde v příštím roce pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
J3Ns

Hm snad jen... do vydání daleko tzn. stále ukazují prototyp co jede na PC z NASA

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Vojta_cz já nepíšu že to bude špatná hra,věřím že bude skvělá.

Vojta_cz

Gmok4: to byl Socom Confrontation taky a jaka to byla skvela hra. Me treba offline mody vubec nezajimaji.

kokodas

Vypadá to pěkně, ale ubisoftu, po jeho posledních projektech už vůbec nevěřím.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

xpastic The Division bude jen online,bez připojení si nezahraješ.

pastic

Vypada to luxusně.Doufam že bude MP,to bude krasa.Hratelnost jak socom a není co řešit.[s7]

Vojta_cz

Na tuhle hru cekam jak na smilovani... Pro me jedina koupe letos PES15 a pristi rok toto. Jinak zatim nic .

Predator
👍1

Tohohle se už snad ani nedočkám. Další titul, kvůli kterému bych pořídil snad PS4. Vypadá to perfektně i po tom downgradu, který je tak u Ubisoftu celkem rozšířen a ne jen u něj.

godycz
godycz #katana-san

MMO ?

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

snad to nepodelaj jako to Ubi umi bohuzel...

bf333
bf333 #Ravens
👍2

pitrsone_Netesis,minuskari ti vidi do hlavy[s1]

Fenix
👍1

Zatím nejzajímavější kousek na nextgen , kupuji v den One , už aby to bylo :)

Padre

jasna volba [s12]

zakalenezraky

KÚPA ISTÁ NA PS4[s7]

Ezee
Ezee #Alcaross
👍1

Vypadá to fakt dobře, ale v poslední době jsem u Ubisoftu trochu skeptický tak uvidíme :)

Harnet
Harnet #SONY
👍6

Jedina hra, na kterou jsem fakt zvedavej od Ubi, hra me zaujala okamžite od začatku oznameni a moc doufam, že to nepodelaj [s14]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👎5
👍4

Těším se nato více jak na zaklínače.

Související články

Nejčtenější články