Představeny nové seriály z univerza Star Wars

novinka  1
Martin Šmíd, 27. 5. 2022 8:51
Dnes večer odstartuje každoroční akce Star Wars Celebration, ale ještě před ní jsme se dozvěděli novinky o seriálech z oblíbeného univerza, které se budou objevovat na streamovací službě Disney+. Ta bude u nás spuštěna oficiálně příští měsíc. Prvním seriálem je Obi-Wan Kenobi, jenžm má premiéru už dnes. Disney k němu vypustili nový rekapitulační trailer, podívat se na něj můžete níže.

Druhým seriálem, který byl odhalen, je Star Wars Andor, jenž bude mít premiéru už letos v srpnu. Ten je prequelem k filmu Star Wars  Rogue One a odehrává se zhruba pět let před ním.

Asi nepřekvapí, že se připravuje i třetí sezóna Mandaloriana, která bude mít premiéru příští rok v únoru. No a příští rok bude mít premiéru i úplně nový seriál Star Wars: Skeleton Crew, v němž hlavní roli ztvární Jude Law. Seriál má vyprávět o skupince deseti dětí, kteří se ztratí v předaleké galaxii a nyní hledají cestu domů. Příběh se bude odehrávat po Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho, a tedy spadá do stejné časové osy jako The Mandalorian. 

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře