Konzolista.cz

Představení nových protivníků z Resident Evil Revelations 2

novinkaúterý 6. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Představení nových protivníků z Resident Evil Revelations 2
Leden je poněkud chudší na hry, ale už příští měsíc vyjde třeba Resident Evil Revelations 2, který bude obsahovat oproti předchozímu dílu několik nových strašidelných protivníků. A právě na tři nové se dnes zaměřil Capcom, níže v novince si o nich můžete něco přečíst, a samozřejmostí jsou i obrázky. Resident Evil Revelations 2 začne vycházet epizodickou formou v únoru pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Jedna epizoda vyjde na 6 euro, ale bude možné koupit i Season Pass za 25 euro, případně pozdější krabicovou verzi. Později se Resident Evil Revelations 2 dostane i pro kapesní konzoli PlayStation Vita.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bob-premky
bob-premky #Horror fan

Vlasta Mastil: Včera mi taky dorazila placka HD Remaster. Musím říct, že přebal je nádhernej, hlavně, když si můžeš vybrat i anglickej. Hra je samosebou taky moc pěkná. Ale nedaří se mi u Wesker's report nastavit angličtinu, nevíš, jestli to vůbec jde? Dík.

up_er

to vypada fakt dobre

vlasta mastil
👍1

ted sem dohral HD REMASTERA...tak sup dalsi RE...

Predator
👍1

Je pravda, že pro sérii tak typičtí zombáci tu nejsou, ale nemyslím si, že jenom kvůli tomu by to mohlo být špatné. Já tuhle hru určitě pořídím na PS Vitu, kde se už těším, že si po delší době zahraji opět velký titul.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍3

Senator asi sme už starý páky že z těhle "nádorů" s nožičkama neuchcáváme [s6] zlatý zombie a tyrant časy jsou fuč ,díky bohu za remake a zero pak ať se to třeba posere (stejně to koupim[s6] )

lamka74
lamka74 #Resident
👍1
👎1

Zlaty RE zero...[s6]

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Není náhodou ten Othrus a Sploder prohozen? Nějak mi nesedí popisek a obrázek, jinak stále to samé, jen v novém a trochu pozměněném grafickém hávu. Každopádně na hru se moc těším :-)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife

Těším se.....

RadarKKK
👎2

co furt mate s tema zombikama ja je nepotrebuju stejne v prvnich dilech byly neskodni a vyplnovali misto pro boj s poradnejma mutosema

patrabus
👎3
👍2

Tjn, zlatej remake[s7]

senator
👍10

Mutant sem, mutant tam, mutant všude kam se podívám..., nojo, ale kde jsou zombáci?

Neskutečně se těším na RE HD Remake!![s7]

Chris Redfield
👍2
👎2

Tesing na maximum [s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články