Představení nových protivníků z Resident Evil Revelations 2
novinka•úterý 6. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (12)
Vlasta Mastil: Včera mi taky dorazila placka HD Remaster. Musím říct, že přebal je nádhernej, hlavně, když si můžeš vybrat i anglickej. Hra je samosebou taky moc pěkná. Ale nedaří se mi u Wesker's report nastavit angličtinu, nevíš, jestli to vůbec jde? Dík.
to vypada fakt dobre
ted sem dohral HD REMASTERA...tak sup dalsi RE...
Je pravda, že pro sérii tak typičtí zombáci tu nejsou, ale nemyslím si, že jenom kvůli tomu by to mohlo být špatné. Já tuhle hru určitě pořídím na PS Vitu, kde se už těším, že si po delší době zahraji opět velký titul.
Senator asi sme už starý páky že z těhle "nádorů" s nožičkama neuchcáváme [s6] zlatý zombie a tyrant časy jsou fuč ,díky bohu za remake a zero pak ať se to třeba posere (stejně to koupim[s6] )
Zlaty RE zero...[s6]
Není náhodou ten Othrus a Sploder prohozen? Nějak mi nesedí popisek a obrázek, jinak stále to samé, jen v novém a trochu pozměněném grafickém hávu. Každopádně na hru se moc těším :-)
Těším se.....
co furt mate s tema zombikama ja je nepotrebuju stejne v prvnich dilech byly neskodni a vyplnovali misto pro boj s poradnejma mutosema
Tjn, zlatej remake[s7]
Mutant sem, mutant tam, mutant všude kam se podívám..., nojo, ale kde jsou zombáci?
Neskutečně se těším na RE HD Remake!![s7]
Tesing na maximum [s7][s7][s7]