Konzolista.cz

Představené ovládání pro akci The Order: 1886

novinkačtvrtek 22. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Představené ovládání pro akci The Order: 1886
Určitě jste všichni viděli povedený příběhový trailer na akční hru The Order: 1886 studia Ready At Dawn, která vychází už příští měsíc exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Dnes tu máme od Sony nové gameplay video, které představuje všechny ovládací prvky, tedy se dozvíte, jak se pohybuje po prostředí a následně jak se kryje a střílí. Je třeba nutné říci, že pokud jste hráli nějakou tu akční hru s krycím systémem, asi vás rozvržené ovládání moc nepřekvapí. Na video se podívejte níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (66)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
man004
man004 #man004

[s16][s14]

risix

No evidentně dostal základy na X360 :).

man004
man004 #man004

15 [s9][s6]

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍1

Devat :-D

Urna99
👍1

man004 popravdě kolik ti je let ? [s6]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

tesim se moc

elypsa
👍2

Ježiš Soky vžyť neví která bije :D, tomu by prodali i Strážná věž.

man004
man004 #man004

lepší vyber hier proste :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

No co, kluk se rychle rozhodl pro PS4 po shlédnutí nabušeného seznamu her a naší skvělé obrovské komunitě hráčů s tvrdým jádrem :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

cocoflowa: Já to říkám taky, že banovat takový lidi, je pitomost, člověk se aspoň zasměje[s6]

man004
man004 #man004

ale dobre :D

TajfunSK77
👍3

Ovladanie mi vyhovuje,tento styl hier mi vyhovuje,day one mi vyhovuje.[s14]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍11

To se ti zdá a navíc jsi příznivec slabší platformy :(

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍5

jsem tady dlouho neviděl dementnější příspěvky , retardovaný 004 zcela jistě boduje ....

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍4

Ovládání je klasické jako u většiny stříleček ale mě spíš překvapilo ovládání některých jedinců v tomto příspěvku.[s14]

Banan
👎2

Nějakej trotl tu něco vyplivne a vy dcebílci na něj reagujete stále dokola. Pak z toho vznikne 50 přízpěvků uplně, ale uplně o ničem ... slušně řečeno.

Z videa jsem viděl pouze dementně stojící inteligenci nepřátel.

Starky
Starky #NaughtyGod

Ty blaho dalsi postizeny Xkar, je snad montujou nekde v MS. :-D

Proc ty blabole nekdo nemaze? Vzdyt je ta diskuze uplne v (_•_)

Starky
Starky #NaughtyGod
👍11

Ty blaho dalsi postizeny Xkar, je snad montujou nekde v MS. :-D

Proc ty blabole nekdo nemaze? Vzdyt je ta diskuze uplne v (_•_)

man004
man004 #man004

ale dobre zavidíš ok len budeš zavidiet :)

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍1

a jak si to teda myslel ? to si tu chtěl jenom zasrat tento článek ??? asi tě tipuji na toho Renato Vida co jsi tu házel ten link na fb takže jsi ještě děcko tak to tě možná tak trochu omlouvá ale i tak bych byl jednoznačně pro ban

The Tomáš
👍8

Trojtecka: nejdriv si precti ty sracky co pises debile jebnutej!

man004
man004 #man004

čo?

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍7
👎1

Man004: tebe bych nepřál ani Xboxu :-(

man004
man004 #man004
👎1

nemyslel som to tak :D ked chceš pridaj sa do našej skupiny PS4 na FB :) link

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍5

tak to gratuluji budeš patřit mezi ty jebnute pskaře jak jsi psal :)

man004
man004 #man004

už som sa rozhodol PS4 kupujem aj aj kvoli the last of us 2 :) a dalším hram[s1]

pishin
pishin #Pikhoved!
👍8

to je v pohodě, když uděláš chybu prodáš konzoli o 3000,- levnějc na bazoši a koupíš si pak třebas mikrovlnku... dle mě s ní užiješ stejnou zábavu jako s herní konzolí

man004
man004 #man004

dik este si to musim premysliet hlavne nemožem spravit chybu [s8]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

Tu máš něco..link

man004
man004 #man004

ked mi poviete čo vychadza na PS4 tento rok tak si to PS4 kúpim ale musim sa naučit ovladanie :)[s3]

Související články

Nejčtenější články