Představené ovládání pro akci The Order: 1886
novinka•čtvrtek 22. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (66)
[s16][s14]
No evidentně dostal základy na X360 :).
15 [s9][s6]
Devat :-D
man004 popravdě kolik ti je let ? [s6]
tesim se moc
Ježiš Soky vžyť neví která bije :D, tomu by prodali i Strážná věž.
lepší vyber hier proste :)
No co, kluk se rychle rozhodl pro PS4 po shlédnutí nabušeného seznamu her a naší skvělé obrovské komunitě hráčů s tvrdým jádrem :)
cocoflowa: Já to říkám taky, že banovat takový lidi, je pitomost, člověk se aspoň zasměje[s6]
ale dobre :D
Ovladanie mi vyhovuje,tento styl hier mi vyhovuje,day one mi vyhovuje.[s14]
To se ti zdá a navíc jsi příznivec slabší platformy :(
jsem tady dlouho neviděl dementnější příspěvky , retardovaný 004 zcela jistě boduje ....
Ovládání je klasické jako u většiny stříleček ale mě spíš překvapilo ovládání některých jedinců v tomto příspěvku.[s14]
Nějakej trotl tu něco vyplivne a vy dcebílci na něj reagujete stále dokola. Pak z toho vznikne 50 přízpěvků uplně, ale uplně o ničem ... slušně řečeno.
Z videa jsem viděl pouze dementně stojící inteligenci nepřátel.
Ty blaho dalsi postizeny Xkar, je snad montujou nekde v MS. :-D
Proc ty blabole nekdo nemaze? Vzdyt je ta diskuze uplne v (_•_)
Ty blaho dalsi postizeny Xkar, je snad montujou nekde v MS. :-D
Proc ty blabole nekdo nemaze? Vzdyt je ta diskuze uplne v (_•_)
ale dobre zavidíš ok len budeš zavidiet :)
a jak si to teda myslel ? to si tu chtěl jenom zasrat tento článek ??? asi tě tipuji na toho Renato Vida co jsi tu házel ten link na fb takže jsi ještě děcko tak to tě možná tak trochu omlouvá ale i tak bych byl jednoznačně pro ban
Trojtecka: nejdriv si precti ty sracky co pises debile jebnutej!
čo?
Man004: tebe bych nepřál ani Xboxu :-(
nemyslel som to tak :D ked chceš pridaj sa do našej skupiny PS4 na FB :) link
tak to gratuluji budeš patřit mezi ty jebnute pskaře jak jsi psal :)
už som sa rozhodol PS4 kupujem aj aj kvoli the last of us 2 :) a dalším hram[s1]
to je v pohodě, když uděláš chybu prodáš konzoli o 3000,- levnějc na bazoši a koupíš si pak třebas mikrovlnku... dle mě s ní užiješ stejnou zábavu jako s herní konzolí
dik este si to musim premysliet hlavne nemožem spravit chybu [s8]
Tu máš něco..link
ked mi poviete čo vychadza na PS4 tento rok tak si to PS4 kúpim ale musim sa naučit ovladanie :)[s3]