Pokémon: Sword/Shield dostane Expansion Pass zahrnující dvě velká rozšíření

novinka  1
Martin Šmíd, 9. 1. 2020 15:55
Nintendo dnes během svého nového Directu oznámilo, že úspěšná hra Pokémon: Sword/Shield dostane Expansion Pass za 29.99 euro, který bude zahrnovat dvě větší rozšíření - The Isle Of Armor a The Crown Tundra. Každé rozšíření přinese zcela nový region se svými unikátními Pokémony, kteří se nevyskytují v Galaru. Těch má být přes 200, navíc má být možné se setkat i s legendárním Pokémonem z předchozích hlavních her. Pokud nebudete chtít si nová rozšíření zakoupit, navrátivší se Pokémony budete moci přivést do Galaru pomocí služby Pokémon Home, kterou blíže vývojáři představí později. Díky ní je bude možné importovat z předchozích dílů. Jen o Pokémonech ale obě rozšíření nebudou. Vývojáři slibují i nové postavy, kooperativní režim a další zajímavé novinky, takže fanoušci se mají určitě na co těšit. První rozšíření The Isle Of Armor vyjde už koncem června. Druhé rozšíření The Crown Tundra je plánované na letošní podzim. Přesný termín bude teprve stanoven.

Tisková zpráva:

Expansion Pass pro hry Pokémon Sword a Pokémon Shield

V nových rozšířeních The Isle of Armor a The Crown Tundra* pro hry Pokémon Sword a Pokémon Shield nezáleží, zdali jste trenér-nováček, nebo ten vůbec nejzkušenější trenér Pokémonů v širokém okolí, do nového obsahu se budete moci pustit kdykoliv. Fanoušci se mohou těšit na nové oblasti, nové Pokémony, slušivé oblečky a další obsah. Pokud si Expansion Pass hračí předobjednají, obdrží speciální Pikachu a Eevee uniformy.**

V expanzi The Isle of Armor se hráči objeví ve stejnojmenné oblasti, jež bude součástí regionu Galar. The Isle of Armor je obrovský ostrov s přírodou, kterou byste však na Galaru hledali marně. Trenéři se budou prodírat hustými lesy, temnými jeskyněmi, písečnými dunami nebo rašeliništi. Přirozeně zde tak žije široké spektrum Pokémonů čekající na to, až vás k nim vaše dobrodružství zavede.

V rozšíření The Crown Tundra naproti tomu zamíříte do zasněžené a mrazivé říše se spoustou horských skalisek a lidmi žijícími v malých komunitách. Vy jako trenér povedete výzkumný tým, který bude tuto oblast objevovat.

Obě expanze nabídnou celou řadu nových Pokémonů. Kubfu, Urshifu, Gigantamax Urshifu nebo Calyrex jsou jen některými příklady Pokémonů, na které se fanoušci v rámci rozšíření The Isle of Armor a The Crown Tundra mohou těšit. Pokud se rozhodnete Expansion Pass nepořizovat, k těmto novým Pokémonům se stále budete moci dostat, a to při obchodování s hráči, kteří si rozšíření rozhodli zakoupit.

Během svého nového dobrodružství potkáte celou řadu postav. Ať už se bude jednat o legendárního trenéra jménem Mustard či zkušené kouče Klaru a Averyho, kteří vám ve vzájemných soubojích nedají nic zadarmo, na setkání s nimi dlouho nezapomenete.

Dále do her přibude i na sto nových oblečků a nové předměty, které pomůžou vám i vaším Pokémonům na vaší společné cestě za slávou. Zapojit se budete moci i do Max Raid Battles, kdy se spojíte s třemi dalšími hráči (ti nemusí vlastnit Expansion Pass) a ujmete se Dynamax Pokémona. Jako zlatý hřeb můžou hráči očekávat souboj s jedním z legendárních Pokémonů z předchozích Pokémon her.

Již dnes je možné vyzkoušet bezplatnou aktualizaci***, která do her Pokémon Shield a Pokémon Sword dorazila. Ta nabízí malou ochutnávku nového obsahu, kdy se hráči přesunou do Wedgehurst Station a potkají zde trenéra, který se později objeví v rámci Expansion Passu. Pro Pokémon Sword se jedná o Klaru, pro Pokémon Shield Averyho. Bez ohledu na to, zdali jste si nové expanze pořídili, si můžete začátek nového dobrodružství vyzkoušet již nyní.

V únoru 2020 také dojde ke spuštění služby Pokémon Home, která nabídne možnost si nahrát své Pokémony ze starších Pokémon her skrz cloud do vaší velké Pokémon sbírky. Následně bude možné je přenést do her Pokémon Shield a Pokémon Sword. Další detaily ohledně této služby budou zveřejněny později.

 

Zdroj: Tisková zpráva

Pokémon Sword/Shield - The Isle of Armor

nsw
Nintendo, Game Freak
Datum vydání hry:
17. 6. 2020
KARTA HRY

Komentáře