Podpora témat pro PS4 oficiálně

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
Komentáře (25)
XBOX jim utekl už na začátku, třeba velikostí ... ;-)
Bylo by moc fajn kdyby sis ty hystericky vykricniky nastrkal
No to se teda vycajchnovali!!! Měli by se celkově zaměřit na podporu všeho, Xbox One jim v tom začíná utíkat!!!
Na tento update se těším, je dobře že to vydají již tento měsíc :)
Ja nevim, ale ja když zapnu PS4, tak si vyberu hru a jedu, nekoukam se hodiny na modry pozadi menu PS4, tak nechapu ten brekot [s8]
Předpokládám že témata budou za prachy... super nápad :D
doufam ze zdarma pude aspon zmenit barva,to by me docela stacilo.
majsta: stou nej konzoli bych to tak neprehanel, počkej až prijde Xbox zwei ...
ja už konecne chci abych mohl pouslouchat hudbu na pozadi hry ...
podporu youtube? mně youtube normalně funguje :D
BenjaminLinus: Díky za tip. Až budu jednou kupovat novou televizi, určitě si na to dám pozor. Do té doby mi však nezbývá než doufat (btw. odkdy je doufání nadáváním?), že bude podpora flashe v prohlížeči a nejenom nějaká nová aplikace pro YT. [s3]
Deko není nad tu depresivní hudbu :D co si dáš na pozadí povlečení z peřiny ? [s6][s6][s6][s16][s16][s16]
Tak to je paráda [s14]
BigBobeK: flash je dávno mrtvý, nenadávej sony, ale autorům stránek, kteří ho stále používají. BTW, iVysílání běží bezvadně v HbbTV, stačí mít trošku chytřejší TV.
Doufám, že je tím myšlena obecně podpora FLASHE v prohlížeči a nejenom nějaká nová aplikace pro YT. Víc než přehrávání videí v YT bych totiž ocenil, kdybych si mohl pustit videa třeba z TV archivu České televize.
konecne tytrubka :) to uz budu trojku zapinat jen na borderlands :)
Tak to je skvela zprava,jen tak dal jeste par her a je to Ok.
epidemicus: funguje tak, že sa na tom dajú pozerať videá, ale rozhodne nefunguje dobre, teda lepšie povedané, ovládanie je dosť tragické.
A co složky?!
Proč pořád jste všichni tak radostní z Youtube, které funguje již na PS4 dobře v prohlížeči. Stačí jen zadat adresu youtube.com/tv
super!
Září - tak to je bombice, že s tím nebudou otálet na Vánoce. Těším se na Youtube, neboť mám hloupou televizi a až vyzkouším ten Share Play. To už ani nebudou muset vycházet dema
no konecne ta konzole bude něco umet.
v září? paráda! [s14]
no konečně že to ale trvalo,témata bych čekal hned jako samozřejmost