Podle Kotaku na tom není Crytek dobře

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (25)
...a kdo je další na řadě pro vytunelování?
Martinrush: naopak, Crysis 3 je naopak nejlepsi dil serie, mel nejlepsi hratelnost. Prvni dil bylo spise technologicke demo, reklama na jejich engine, po herni strance to bylo slabota, zvlaste po te, co se objevili mimozemstani. Na PC jsem prvni dil ani nedohral, zahral jsem si ho az na PS3 s upravenym ovladanim, kde to uz bylo o neco zabavnejsi. Druhy dil byl vyrazny pokrok vpred, kdy uz se nekladl takovy duraz na engine, ale o to vic se myslelo na gameplay. Nicmene ten nebyl uplne vychytany a nektera designerska rozhodnuti tu hru potapela a neumoznovala vyuzit naplno jeji potencial. A prave tohle se dobre podarilo odladit pro treti dil, kterym se tento dil dostal na vrchol cele serie.
Ale umim si predstavit, ze nevyhovoval lidem, kteri maji radi predskriptovane linearni koridory, ktere hrace vedou za rucicku a predkladaji jim instantni a predem peclive naplanovane zazitky. Crysis 3 sice je linearni, coz muze nekoho mast, ale pritom nikoho za rucicku nevede. Je urcen pro hrace, kteri hry skutecne hraji, nikoliv kteri se nechavaji hrami vice ci mene pasivne bavit. Crysis 3 je ten typ hry, kde plati, jake si to udelas, takove to mas. Jestli to byla pro tebe nuda, tak proto, ze jsi ho nudne hral.
Nicmene komercne uspesny moc nebyl, coz sice nic nevypovida o kvalite te hry, ale zato o preferencich vetsiovych konzumnich hracu ano. A ti holt preferuji spis jednoduchy, linearni, naskriptovany tunel (typu Order nebo CoD), nez nejakou propracovanou komplexnejsi hru, ktera hrace nevede za ruku a nechava ho bavit se po svem tim, ze mu predlozi nejaky ukol a variabilitu moznosti (Crysis 3, Wolfenstain) nebo dokonce jen moznosti bez ukolu (Minecraft). Hodne lidi se totiz sama bavit neumi a potrebuji, aby nekdo bavil je.
Krox: to se pletes, cloud muze vyznamne pomoci, je ale vhodny na dlouhodobe vypocty, takze vyrazne pomoci muze spis CPU nez GPU.
Crytek a jejich vyroky mi fakt chybet nebudou, muzou si ty svoje ramky nacpat treba do (_._). [s16]
to stinky: ten cloud je nehorazna pičovina :DDDD to by clověk musel mit aspon 20Mb/s jinak tuto službu prostě využit nejde :D
Krox: a až zapnou cloud[s6]
to stinky: osobně si myslim že až obsadi MS zbylych 22 regionu tak prodeje RYSE předbehnou i KZ:SF :)
... můžeš hloupé Sony ovci prozradit, která exkluzivka od Sony má horší prodeje jak Ryse?
barackobama na hrad! krasne napsane.
Tady je zas zamindrákovaných chudáčků, respketive socek, co Cryteku jen závídí jejich červené auta, drahý židle a všechno to podtrhávají házením viny na XO. Microsoft Vám leží v krku, Crytek jak by smet. Z Vaší aktivity lze maximálně vyčíst nenávist vůči společnostem, dychtících po zisku. Připomínáte mi neúšpěšné jedince a rudoše z jednoho informačního webu na Seznamu.cz, kteří to v životě nikam nedotáhli. Jen na diskuze, ve kterých si nepřímo, vylívají vztek na firmy jako je Microsoft a Crytek, protože ony "zlé společnosti" jim do zadku nelezou pro kus žvance (oproti Sony), přitom právě tihle jedinci, by se nezdráhali žít Bohemským a arogantním životem jako vývojáři z Cryteku, ani na vteřinu. :)
Krachujou / Nekrachujeme / Nejsou na tom dobře / Jsme na tom bobře
Nevím ze kterýho je to přesně filmu, ale docela se to tam hodí: "VY-LIŽ-TE-MI-PR-DEL" :)
ale proc to byla nuda? furt meles jedno a to same špatna hra, nuda ale duvod neslysim zadnej, ja jsem ti napsal proc to povazuji za dobrou hru a ty mi nato odvetis oproti 1 a 2 strasna nuda tak okay no .... debata s cloveke jako ty je opravdu o nicem :D
to martin: grafika paradni, pribeh vklidu, hratelnost normalni, AI na ktere se u strileček divam hodně bylo uplně super ... crysis 3 je rozhodně pecka když to porovnam s přehypovanyma sračkama typu COD a BF ...
to martin: holt se crytek rozhodl investovat misto do marketingu a reklamy pro ovce do hry same tak asi proto to tak dopadlo ...
to banannek: mluv za sebe :)
Škoda, hry od nich jsem měl víceméně rád... Nezaslouží si ale nic jiného - chovají se jako prasata (drahý káry, dokonce i drahý židle nebo tašky na ntb, to podrž koště) a arogantním přístupem s aférou kolem QTE v Ryse (prezentace jako bomba systému, kterej hráče netrestá - no WTF) se nemůžou divit.
Modla PC hráčů, ale jejich hry na konzolích žádné terno.
Mno, špatně si kluci vybrali platformu pro svou exkluzivitu.. Pokud budou chtít jezdit v červeným autíčku a mít nové židle v kanclu, tak musí zabrat a nekecat jen o grafice a slabé konzoli..
Crytek si spravil meno prvým Crysisom ktorý bol ohromujúci a priniesom revolúciu v grafike... zvyšok už tak slavný nebol...
tak mně by hodně rozesmutnělo kdyby crytek skončil, jejich hry beru jako ty kvalitnějši ...
jesterkacz: o Homefront by si neprišiel tak či tak... ak si nepamataš tak značka Homefront patrila THQ a aha ho:D
Exklusivka pro xone = bankrot.
no doufám že vydží nechci přijít o homefront [s8]
Když už nic jiného, tak aspoň to tam mají pěkné a moderní. To je přeci nejdůležitější.
Vypadá to, že by to měl převzít někdo tady z odborníků z Konzolisty, ten by firmu dostal do zelených čísel a do síně videoherní slávy! [s7][s7]