Podívejte se na úvodní filmeček hry Resident Evil: Revelations 2
novinka•sobota 20. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Capcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
Melo by to byt snad i na Vitu, ne? Ne jen na stolni krabice! [s11][s6]
TheMachineXYZ: Samozřejmě hru nehodnotím před vydáním, nicméně pokud se podíváš do historie, tak RE5 byl prakticky okopírovaný RE4 v jiném kabátě (vesnice, doly, El gigante jinak, jeskyně), ale pořád dobrý. Pak volali fanoušci po klasických zombících a dostali jsme Revelations se zmutovanýma rybama :) O šestém dílu se tady rozepisovat nebudu, to už byla marnost, i když tam zombie byly. Bych byl velice rád, kdyby REVELATIONS2 dopadl dobře a byl to kvalitní survival s pořádnou atmosférou, jenže už po těch letech Capcomu dost dobře nevěřím.
CGI nic moc na dnešní dobu ... ale to nic nevipovídá o hře ... uvidíme
Koncept videa je okopírovaný z prvního filmu Resident Evil. Capcom už není schopný v rámci série RE přijít s čímkoli osobitým. Nechali chcípnout Weskera a teď šlapou vodu :(
Vyzera to celkom pekne.
Tak tu uvodni reklamu bych vypustil...uvodni filmecek celkem nudny, snad bude o to lepsi hra - ja doufam, ze ano...
Prečo Kachlo neuvádza,že tento Resident vychádza aj na Vitu?
Těším se....
Co to zase je? Já se těšil na nějakej kulervoucí zombíovskej trailer, ale tohle? Si snad dělaj srandu ne, jak jsem se moc těšil, tak tenhle úvodní filmeček mě teda vůbec na hru nenavnadil!![s3][s8]
Hra na kočku a myš 2 XD Jsem skutečně zvědav, jak se tahle hra povede, přeci jen bylo Revelations oproti poslední hře hlavní série daleko více residentovské :-) A ten návrat Claire mě skutečně potěšil, teď by to chtělo navnadit na příběh za Barryho, našeho ostříleného veterána s magnumkou, který se ve hře s Claire ještě nikdy nesetkal ;-)
pristi OK?[s6]