Konzolista.cz

Podívejte se na úvodní filmeček hry Resident Evil: Revelations 2

novinkasobota 20. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Podívejte se na úvodní filmeček hry Resident Evil: Revelations 2
Herní vydavatel Capcom dnes vydal úvodní filmeček k akční hře Resident Evil: Revelations 2. Ten začíná reklamou na organizaci TerraSave, následně jsou představeny hlavní hrdinky Claire Redfield a Moira Burton na firemním večírku, malou chvilku předtím, než jsou uneseny na záhadný ostrov, z něhož se budou muset dostat. Na filmeček se můžete podívat níže v novince. Resident Evil: Revelations 2 začne vycházet epizodickou formou příští ok v únoru pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360, o několik týdnů později vyjde i v klasické krabicové verzi.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lamka74
lamka74 #Resident

Melo by to byt snad i na Vitu, ne? Ne jen na stolni krabice! [s11][s6]

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

TheMachineXYZ: Samozřejmě hru nehodnotím před vydáním, nicméně pokud se podíváš do historie, tak RE5 byl prakticky okopírovaný RE4 v jiném kabátě (vesnice, doly, El gigante jinak, jeskyně), ale pořád dobrý. Pak volali fanoušci po klasických zombících a dostali jsme Revelations se zmutovanýma rybama :) O šestém dílu se tady rozepisovat nebudu, to už byla marnost, i když tam zombie byly. Bych byl velice rád, kdyby REVELATIONS2 dopadl dobře a byl to kvalitní survival s pořádnou atmosférou, jenže už po těch letech Capcomu dost dobře nevěřím.

TheMachineXYZ

CGI nic moc na dnešní dobu ... ale to nic nevipovídá o hře ... uvidíme

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

Koncept videa je okopírovaný z prvního filmu Resident Evil. Capcom už není schopný v rámci série RE přijít s čímkoli osobitým. Nechali chcípnout Weskera a teď šlapou vodu :(

JOE310

Vyzera to celkom pekne.

Arrozo
Arrozo #PS5

Tak tu uvodni reklamu bych vypustil...uvodni filmecek celkem nudny, snad bude o to lepsi hra - ja doufam, ze ano...

dodjas

Prečo Kachlo neuvádza,že tento Resident vychádza aj na Vitu?

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Těším se....

senator
👍1

Co to zase je? Já se těšil na nějakej kulervoucí zombíovskej trailer, ale tohle? Si snad dělaj srandu ne, jak jsem se moc těšil, tak tenhle úvodní filmeček mě teda vůbec na hru nenavnadil!![s3][s8]

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy

Hra na kočku a myš 2 XD Jsem skutečně zvědav, jak se tahle hra povede, přeci jen bylo Revelations oproti poslední hře hlavní série daleko více residentovské :-) A ten návrat Claire mě skutečně potěšil, teď by to chtělo navnadit na příběh za Barryho, našeho ostříleného veterána s magnumkou, který se ve hře s Claire ještě nikdy nesetkal ;-)

Loser

pristi OK?[s6]

Související články

Nejčtenější články