PlayStation Plus edice závodů Driveclub odložena na neurčito
novinka•čtvrtek 30. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (77)
To je komentářů kvůli demu[s6] nestačím se divit[s6] Já jsem si zakoupil DC za těch 1029 a nelituju toho. Autička jsou to supr[s12]
Ja mam zatim vsechny tituly na vsechny platformy, ktere v ps+ vysly a je to vskutku slusny vyber. Nicmene, spousta lidi se na tohle tesila, takze jsou ted prirozene zklamani. Skoda ze je tady jen citace z celeho vyjadreni, ktere na me pusobi mnohem omluvneji a kajicneji. Byt tady cele, mozna by vasne nebyly tak velke.
v ps+ najdete tolik kvalitních titulů (dozvídám se zde od spokojených hráčů) že si nějakého drive+clubu ani nevšimnu[s6]
Majsta ty jsi najivka :)
U DC clovek nikdy nevi, kdy a v jakem stavu to vyjde :)
já mám net 50/50 ...shareplay pojede ikdyby nechtěl :)
A kamaráda s DC mám taky :) ...ale DC jde mimo mě ..
Jiste kazisvete, pro tebe vsechno, ty jsi nejlepsi, nejchytrejsi a nejmoudrejsi, vsichni te tady maji radi a obdivuji te, tak uz se prestan trapit a uzivej si na te nejlepsi, nejuspesnejsi a nejvykonnejsi konzoli, ktera je plna tech nejlepsich her v nejlepsim provedeni.
Ja to vidim tak, ze Sony drtive valcuje konkurenci a nekteri jeji priznivci jsou z toho nestastni a lituji,ze do ni sli. Takze jakekoliv pochybeni Sony je pro ne ohromny svatek a povzbuzeni, ze preci jen nekoupili tak spatne. A trolovanim v diskusi by ten svuj pocit frustrace radi prenesli na majitele uspesne konzole. Cim vetsi frustrace, tim vetsi trolling. Zazivame to od pc hracu a ted i od tech z xboxu. Politujme ty chudacky, delaji to proto, ze jsou nestastni. Ujisteme je, ze si vybrali moc dobre a nemusi se svym vyberem trapit, udela jim to radost.
kazisvět , ty se prober z tý diskotéky ... hate na ps4 jak nevim co , hlavně že sis jí koupil , příště si s těma prachama utři prdel a kup si za ně hry na ten tvůj antiprachový Xone i když to beztak budou multiplatformovky který si mužeš zahrát na svým nadřeným pc , nechápu jak si někdo muže koupit něco za 10 000 a pak na to nadávat a říkat jak se na to bude prášit , sry kámo ale to je totální demence [s6] nebo nevíš co s penězi..
Kdo hru chce tak uz ji má.
Stejnak ta plusková verze byla takovy vetsi demo... všichni co mate plusko si můžete doprat preci SHAREPLAY... testovacka je zarizena no ne ? :)
Pruser je to slušnej, ale třeba vám to pak něčím vykompenzujou jako omluvu.Teda spíš by to tak mělo být
No jo no az se hra nebude prodavat tak ji pak uvolni do pluska
Kazisvet tak to gratuluji a přeju ti hodně zábavy u updatů, lowresu, framedropu, tearingu a dalších vychytavek u retro kolekci her..
Majsta:vzhledem k tomu jak tu většina pomlouvala a hanila forzu,tak ta forza ve finale co se celku týče to vaše dc potopila [s1] a je super že se těšíš na počasí [s6] [s6] [s6] ale to mělo být už v základu tak jak to bylo prezentované [s1] a né až po vydání oznámit že to tam.... jaksi není [s6] a když si přečteš další stránky diskuse,většině PS hráčú to zrovna u prdele není [s6]
Hovna tady, hovna tam, vsude kam se podivam. Ano, Driveclub je obrovsky pruser a dali "nam" zlomek toho co nam slibili. Ale i presto me hra bavi. Nejsem typ, co u toho sedi od rana do vecera. Me staci, si k tomu na hodinku sednout po praci a zajet si nejakou casovku. Bohuzel to jsou jediny auta co na ps4 mame, nfs je jinde. Tim v zadnem pripade neobhajuji sony a vyvojare, dojebali co mohli. Ja si hru i pres ty hromady nesplnenych slibu uzivam. Asi jsem divnej [s9]
Stinky ja jsem v praci :-D takze asi tak :-D faily jsou,a budou vzdycky,ale co se tyce ciste her,tam je Sony opravdu slibotechna,tak budte k sobe taky trochu soudni...
zurgut303: Sony ovce hrají hry a navíc na rozdíl od vás v 1080p. Jak to vypadá pod tímhle článkem, tak v údolí není co hrát, když jste všichni tady.
Sonyhacker: Nevím kdo jsi, ale podle té češtiny, asi cizinec.
jj za pravdu se každej sere,navíc se mi líbí ti co davaj mínusy,a ani neví o co v kauze Driveklub jde,to že,yošida promluví,neznamená že krabicovka vydělává,ale ne počkat to vy vydělávate na ně,hold s náma vychcávaj,a děcka....nezapomentě.....mínus ubožačky :-D ani nevíte kdo sem,a myslíte si,že hned muj názor je špatnej? hahaha dej si mínus potěší mě to ty děcko,co si tady honíte ego do 2 rána
12-krát XO cloud power borci s kinectem ke každé konzoli, s always on-line, nahraným potleskem, a PC prezentacemi her si stěžují na lživou Sony.[s6]
At už s tema kecama tahne cela sony doprdele!!
MS prezentoval forzu a vysla tak jak rikal a se vsim vsudy,vas opily trailerama o super pocasi a naslapanem multaku,ktery stejne nemate,a stejne tu hru budete tupe branit i kdyz ma i prumerne ba na exklusivku podprumerne hodnoceni,ja vas proste nechapu... sony vam naslibovala hory doly co se tyce DC,vy jste si koupily castecnou hru za plnou cenu a stejne urputne branite tyhle jejich kecy do vetru... nerikam ze vsichni,ale nekteri ano,a co se tyce verze PSplus,to uz je opravdu vysmech vsem hracum kteri hraji na psku,lakali spustu hracu a nic z toho... hamba jim...
No co? Kdo chce hrat, koupi si to. A kdo to chtel "zadarmo"? No o takove zase nestoji vyvojari...to je proste zivot..
DriveClub se vyborne jezdi, opravdu me bavi a navic se na nej i krasne kouka, ale ten online je skutecne epicky pruser, to se neda nicim omluvit a vsichni v Evolution studiu by zaslouzili dostat pres drzku.
Kazisvět: Jistě 33% produkce jsou pouze launch konzole. Stop folly.
Tady e sešla zase šlechta,no nic,tohle už komentovat ani nejde...[s8]
Hele kluci klid,my xboxaci si pujdem zahrat devitkovou forzu s pocasim a vy si bezte plejkoboys zahrad nedodelany sestkovy driveclub bez pocasi a uz se nehadejte :-D
krabicovka nevydělala to co měla,tak radši opozdí vydání ps plus edice,no mám pocit,že Project Cars bude lepší kafe,navíc tu nejspíš bude dřív než ps plus edice Drivešroubu :-D
Karty se obrací ?
Ve tvých mokrých snech...[s4]
Kazisvěte, jistě.. link jsi už jak uprchlý trojbodka :)
Kazi rozdíl je ten, že já píši o [s7]MS[s7] objektivně a pravdivě, kdežto ty máš sice v mnohých věcech pravdu, ale drobné chybyčky Sony moc zveličuješ[s6]
Na to snad jen KACHLO???