Konzolista.cz

PlayStation Plus edice závodů Driveclub odložena na neurčito

novinkačtvrtek 30. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: PlayStation Plus edice závodů Driveclub odložena na neurčito
Určitě víte, jaké problémy sužují závodní hru Driveclub od jejího startu. I proto zatím nevyšla slíbená PlayStation Plus edice, k níž se nyní vyjádřil i Shuhei Yoshida šéf Sony Computer Entertainment Worldwide Studios na PlayStation Blogu. „Chtěl bych vám poskytnout nejnovější aktualizaci ohledně Driveclubu. Cesta k zahájení byla dost kostrbatá a je nám líto, že jste mnozí z vás nemohli využívat všechny funkce, které Driveclub sliboval. Poslouchali jsme vaší zpětnou vazbu a víme, že trpělivost se krátí. Vývojáři neustále pracují na nápravě, a nasadili jsme další zdrojem, aby se problémy vyřešily co nejdříve. Bohužel to potrvá déle, než jsme na začátku mysleli, a nemáme časový rámec, kdy bude vše vyřešeno,“ říká Yoshida. Podle něj i proto byla odložena PlayStation Plus edice, a to na neurčito, aby si hru užili především nyní hráči, kteří si ji zaplatili. Příliv dalších hráčů, kteří budou mít PlayStation plus verzi, by mohl servery znovu shodit. „Dokud nebudeme moci zajistit, že každého bude čekat nejlepší možný online zážitek, odkládáme PlayStation Plus verzi na neurčito. Zavázali jsme se přinést tu nejlepší možnou závodní hru na PS4, ale trvá to trochu déle, než jsme si mysleli,“ dodává Yoshida.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (77)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

To je komentářů kvůli demu[s6] nestačím se divit[s6] Já jsem si zakoupil DC za těch 1029 a nelituju toho. Autička jsou to supr[s12]

eeeee
eeeee #můj názor

Ja mam zatim vsechny tituly na vsechny platformy, ktere v ps+ vysly a je to vskutku slusny vyber. Nicmene, spousta lidi se na tohle tesila, takze jsou ted prirozene zklamani. Skoda ze je tady jen citace z celeho vyjadreni, ktere na me pusobi mnohem omluvneji a kajicneji. Byt tady cele, mozna by vasne nebyly tak velke.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

v ps+ najdete tolik kvalitních titulů (dozvídám se zde od spokojených hráčů) že si nějakého drive+clubu ani nevšimnu[s6]

Banan

Majsta ty jsi najivka :)

U DC clovek nikdy nevi, kdy a v jakem stavu to vyjde :)

pishin
pishin #Pikhoved!

já mám net 50/50 ...shareplay pojede ikdyby nechtěl :)

A kamaráda s DC mám taky :) ...ale DC jde mimo mě ..

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

Jiste kazisvete, pro tebe vsechno, ty jsi nejlepsi, nejchytrejsi a nejmoudrejsi, vsichni te tady maji radi a obdivuji te, tak uz se prestan trapit a uzivej si na te nejlepsi, nejuspesnejsi a nejvykonnejsi konzoli, ktera je plna tech nejlepsich her v nejlepsim provedeni.

eeeee
eeeee #můj názor
👍4

Ja to vidim tak, ze Sony drtive valcuje konkurenci a nekteri jeji priznivci jsou z toho nestastni a lituji,ze do ni sli. Takze jakekoliv pochybeni Sony je pro ne ohromny svatek a povzbuzeni, ze preci jen nekoupili tak spatne. A trolovanim v diskusi by ten svuj pocit frustrace radi prenesli na majitele uspesne konzole. Cim vetsi frustrace, tim vetsi trolling. Zazivame to od pc hracu a ted i od tech z xboxu. Politujme ty chudacky, delaji to proto, ze jsou nestastni. Ujisteme je, ze si vybrali moc dobre a nemusi se svym vyberem trapit, udela jim to radost.

AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👍4

kazisvět , ty se prober z tý diskotéky ... hate na ps4 jak nevim co , hlavně že sis jí koupil , příště si s těma prachama utři prdel a kup si za ně hry na ten tvůj antiprachový Xone i když to beztak budou multiplatformovky který si mužeš zahrát na svým nadřeným pc , nechápu jak si někdo muže koupit něco za 10 000 a pak na to nadávat a říkat jak se na to bude prášit , sry kámo ale to je totální demence [s6] nebo nevíš co s penězi..

pishin
pishin #Pikhoved!

Kdo hru chce tak uz ji má.

Stejnak ta plusková verze byla takovy vetsi demo... všichni co mate plusko si můžete doprat preci SHAREPLAY... testovacka je zarizena no ne ? :)

ASGARD17
ASGARD17 #asgard17

Pruser je to slušnej, ale třeba vám to pak něčím vykompenzujou jako omluvu.Teda spíš by to tak mělo být

alex33cz

No jo no az se hra nebude prodavat tak ji pak uvolni do pluska

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Kazisvet tak to gratuluji a přeju ti hodně zábavy u updatů, lowresu, framedropu, tearingu a dalších vychytavek u retro kolekci her..

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👎1

Majsta:vzhledem k tomu jak tu většina pomlouvala a hanila forzu,tak ta forza ve finale co se celku týče to vaše dc potopila [s1] a je super že se těšíš na počasí [s6] [s6] [s6] ale to mělo být už v základu tak jak to bylo prezentované [s1] a né až po vydání oznámit že to tam.... jaksi není [s6] a když si přečteš další stránky diskuse,většině PS hráčú to zrovna u prdele není [s6]

ffddss

Hovna tady, hovna tam, vsude kam se podivam. Ano, Driveclub je obrovsky pruser a dali "nam" zlomek toho co nam slibili. Ale i presto me hra bavi. Nejsem typ, co u toho sedi od rana do vecera. Me staci, si k tomu na hodinku sednout po praci a zajet si nejakou casovku. Bohuzel to jsou jediny auta co na ps4 mame, nfs je jinde. Tim v zadnem pripade neobhajuji sony a vyvojare, dojebali co mohli. Ja si hru i pres ty hromady nesplnenych slibu uzivam. Asi jsem divnej [s9]

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👍2
👎1

Stinky ja jsem v praci :-D takze asi tak :-D faily jsou,a budou vzdycky,ale co se tyce ciste her,tam je Sony opravdu slibotechna,tak budte k sobe taky trochu soudni...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍8

zurgut303: Sony ovce hrají hry a navíc na rozdíl od vás v 1080p. Jak to vypadá pod tímhle článkem, tak v údolí není co hrát, když jste všichni tady.

Sonyhacker: Nevím kdo jsi, ale podle té češtiny, asi cizinec.

Sonyhacker
👎3

jj za pravdu se každej sere,navíc se mi líbí ti co davaj mínusy,a ani neví o co v kauze Driveklub jde,to že,yošida promluví,neznamená že krabicovka vydělává,ale ne počkat to vy vydělávate na ně,hold s náma vychcávaj,a děcka....nezapomentě.....mínus ubožačky :-D ani nevíte kdo sem,a myslíte si,že hned muj názor je špatnej? hahaha dej si mínus potěší mě to ty děcko,co si tady honíte ego do 2 rána

Pan T
Pan T #Drifter
👍17

12-krát XO cloud power borci s kinectem ke každé konzoli, s always on-line, nahraným potleskem, a PC prezentacemi her si stěžují na lživou Sony.[s6]

Loser
👍4

At už s tema kecama tahne cela sony doprdele!!

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👍5
👎2

MS prezentoval forzu a vysla tak jak rikal a se vsim vsudy,vas opily trailerama o super pocasi a naslapanem multaku,ktery stejne nemate,a stejne tu hru budete tupe branit i kdyz ma i prumerne ba na exklusivku podprumerne hodnoceni,ja vas proste nechapu... sony vam naslibovala hory doly co se tyce DC,vy jste si koupily castecnou hru za plnou cenu a stejne urputne branite tyhle jejich kecy do vetru... nerikam ze vsichni,ale nekteri ano,a co se tyce verze PSplus,to uz je opravdu vysmech vsem hracum kteri hraji na psku,lakali spustu hracu a nic z toho... hamba jim...

Arrozo
Arrozo #PS5
👍3
👎1

No co? Kdo chce hrat, koupi si to. A kdo to chtel "zadarmo"? No o takove zase nestoji vyvojari...to je proste zivot..

Starky
Starky #NaughtyGod
👍6

DriveClub se vyborne jezdi, opravdu me bavi a navic se na nej i krasne kouka, ale ten online je skutecne epicky pruser, to se neda nicim omluvit a vsichni v Evolution studiu by zaslouzili dostat pres drzku.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍5

Kazisvět: Jistě 33% produkce jsou pouze launch konzole. Stop folly.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍7

Tady e sešla zase šlechta,no nic,tohle už komentovat ani nejde...[s8]

xboy cz
xboy cz #X® / S®
👍3
👎3

Hele kluci klid,my xboxaci si pujdem zahrat devitkovou forzu s pocasim a vy si bezte plejkoboys zahrad nedodelany sestkovy driveclub bez pocasi a uz se nehadejte :-D

Sonyhacker
👎3

krabicovka nevydělala to co měla,tak radši opozdí vydání ps plus edice,no mám pocit,že Project Cars bude lepší kafe,navíc tu nejspíš bude dřív než ps plus edice Drivešroubu :-D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Karty se obrací ?

Ve tvých mokrých snech...[s4]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

Kazisvěte, jistě.. link jsi už jak uprchlý trojbodka :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Kazi rozdíl je ten, že já píši o [s7]MS[s7] objektivně a pravdivě, kdežto ty máš sice v mnohých věcech pravdu, ale drobné chybyčky Sony moc zveličuješ[s6]

bf333
bf333 #Ravens

Na to snad jen KACHLO???

Související články

Nejčtenější články