PlayStation 4 opět nejprodávanější konzolí v US, hrám dominoval Madden NFL 15

2. Diablo III: Reaper of Souls (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC)
3. Minecraft (360, PS3)
4. The Last of Us (PS4, PS3)
5. Call of Duty: Ghosts (360, Xbox One, PS4, PS3, PC, Wii U)
6. Lego Marvel Super Heroes (360, PS3, Wii U, PS4, 3DS, DS, Xbox One, Vita, PC)
7. Plants vs. Zombies: Garden Warfare (360, PS3, PS4, Xbox One)
8. Watch Dogs (PS4, 360, PS3, Xbox One, PC)
9. Battlefield 4 (360, PS3, PS4, Xbox One, PC)
10. The Lego Movie Videogame (360, 3DS, PS3, Wii U, PS4, Xbox One, Vita)
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (26)
Pravdou je, že letošní Madden je opravdu propečený [s4]
Mikyho to tak vykolejilo, že píše nesmysli [s6]
Jinak mě osobně na tom až tak nezáleží zda se ta či ona konzole a kde nejvíce prodává, ale samozřejmě jako mě od malička fanouška PS to hodně potěší, ale nejdůležitější je, že se PS povedla, je to krásný výkoný stroj[s14] se super hrama[s14]
Proc jste sem z niceho nic zacli hazet prodeje z US? Tim myslim JEN z US...PS4 na Vanoce[s7]
Navrhuji s ohledem na xboty podobné zprávy tady už nedávat, dokud se něco nezmění. Všem snad musí být jasné, že Pleják je no.1 a to každý den, měsíc, furt.
Miky se opet ztraci ve svem zelenem svete [s6]
miky, ty umíš pobavit kluku.. :D
miky20 lol?:D
To je dobře, že se zvýšily prodeje Xboxu One, ta konzole si to rozhodně zaslouží :) Snad i letošní říjnové/listopadové Xbox hry ten počet navýší, line up mají letos bez konkurence, jedině Wii U má ještě letos zajímavé hry. Dobrá zpráva.
A Sony gratulace, vede se jim :)
:D
SONY rulezzz [s7] aby sme byli v tematu
FreeGoro: [s6] Jj! U někoho je mezi egem a tím malým promočeným kusem masa rovnítko ;-))
Stejne je fuk, jestli Sony ztrati do konce roku jeden mesic nebo ne. MS vyplaca ty svoje tri hry co maji a konec. Rok 2015 bude patrit Sony. Naprosto. Tech her co ma Sony v zaloze a cekaji na vydani... [s6] Tohle je posledni sance pro ms trhnout alespon jeden mesic a jestli si nekdo z xbotu mysli, ze to neco zmeni, tak ziji v jine realite[s16]
Nevím co má proti honění, jaký si to uděláš, takový to máš a v určitým věku, je to i dobrý na pleť, což bude asi i jeho případ[s6]
FreeGoro[s6]
Nekdo si pohoni a jde zpatky brecet pod novinku :D hehe
Tak si teď trochu pohoníme ego a jdeme zase makat/se učit ;-)
Jenom mám opravdu obavy , aby Sony to teď nepodcenila 😊
Jak jen se to zde píše... PS vládne? :D
"hrám dominoval Madden NFL 15" jiný kraj jiný mrav :D
eeeee: když se podívám s jakou vervou se do toho sony s PS4 pustili a nenechají MS vydechnout, viz například nevídaná místní akce Playstation Nation, tak si nemyslím, že by se na tom pořadí něco měnilo i před vánocemi.
Muzem uzavirat sazky, kdy xbox prekína mesícni prodeje ps. Prvni vhodny termin je vanocni vlna. Tu umel microsoft vzdy vyuzit lepe nez sony. Jsem vazne zvedav, jak to bude letos.
Nevím co tedy MS čeká od Destiny GTAV nebo CoD , možná tak 2-3 x větší prodeje těch her na PS4 😄
Ja bych Xbox jeste neodepisoval. Zari nejspíš opět vyhraje PS4 díky Destiny, i presto, ze se Xbox uvedl na ostatních trzích (a launch v JP[s6]). Ale nejdulezitejsi mesice teprve přijdou a tam ma Xbox hlavně Halo a Forzu se Sunset Overdrive k tomu. Zatímco PS4 ma jen DriveClub. Uvidíme.
Ps2 doby se vratili [s7] Bozi konzole,bozi hry a vysoke prodeje [s7] Jdu se ozrat ....dam si morgona
Tazko povedat ako sa to vyvinie, MS zlacnil konzolu pod uroven Ps4 a zaroven lauchol vo svete (teda ne, ze by sa Xko nedalo zohnat na SVK ci CZ napr. aj pred tym....).
Osobne si myslim, ze rozhodnu tieto vianoce. MS tam ma viac hier, kazdy mesiac snad jednu...Project Spark, Forza Horizon 2, Sunset Overdrive a Halo kolekcia...
Moze to dopadnut vselijako, ale ak sa Xko nezacne predavat nejako vyrazne ani cez zimu (co nepredpokladam), tak ratam, ze MS tejto generacii moc sanci uz neda, a vyda cim skor nejaky Xbox Two...[s16]
Po té slavné a pro mě už legendární E3, se ani nedivím :-)
Cekal snad nekdo neco jineho? Destiny bundle zaručuje 9ty mesic top 1 a neverim tomu, že by launch v jinych zemich nakopnul prodeje XO, podle me je dokonano a prišti rok začne SONY sazet ranu za ranou konkurenci a Kaz Hirai proste vi jak nato link [s6] SONY [s7]