PlayStation 20th Anniversary: Greatest Soundtracks Compilation video
novinka•středa 3. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (21)
Teda, jsem s platformou PLAYSTATION témer od zacátku, ale o nekterých doplñcích jsem nemel ani ponetí link a to šlo o zajímavý periferie [s14] Ta tmavá PS1 je parádní..
Ale asi jsem na to video koukat nemel, cas 08:00 me krapet nasral - VÁŽENÁ SONY, DOPREJTE NÁM PROSÍM PODPORU KNIPLU NA PLAYSTATION 4 ! [s14]
HEYMI9615 NAPSAL..
"Na YouTube už dalo 11 spratku palec dolu, nechápu"
Co nedeláme, lidská hloupost je nekonecná a lidská nenávist, ta je doslova bezedná. Nenávistných hlupáku už je 3x tolik [s4]
HARNET NAPSAL..
"A ta Trophy na konci, no mazec"
Me to povídej [s14] Doma se zásadne pohybuju po internetu v PS4 prohlížeci, takže když jsem pred chvílí koukal na to úžasne zahraný i sestríhaný video (obraz samozrejme roztažený na celou TV) a zacinkala tam ta trofej, tak jasne, že jsem se šel podívat do hlavního menu a tu trofej jsem hledal [s6] A to jsou mi bežne trofeje volný [s6]
Vzpomínky... [s12][s12][s12]
METAL GEAR SOLID znel výborne, taktéž CRASH BANDICOOT, GRAN TURISMO s GRAND THEFT AUTO pobavilo a THE LAST OF US nebo UNCHARTED byly famózní. Opravdu umí, predevším ten hnedovlasej borec v cerveným tricku a blondák v bílým tricku s brýlema je v závesu. Fakt pekný video..
Mimochodem, neví nekdo co je to za úžasne veselou skladbu mezi UNCHARTED a THE LAST OF US? Je to úsek videa od 04:16 do 04:50 a vubec si nevybavím, kde jsem tu skladbu slyšel [s14]
UPDATE:
Aha, takže LITTLE BIG PLANET? Díky Czzero, docetl jsem si komentáre až ted', moje chyba. Jinak dá se tahle skladba nekde sehnat, bral bych jí jako zvonení pro ranní buzení [s6]
To věrného fanouška Playstationu[s7] fakt dojme :-)
MGS,GOW,Uncharted... [s7][s12]
Pokud se nepletu tak pořadí her je takové: Crash Bandicoot, Tekken 3, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Gran Turismo 3, GTA: San Andreas, Final Fantasy X, ICO, God of War, Uncharted: Drake's Fortune, LittleBigPlanet, The Elder Scrolls Skyrim, The Last of Us, Tearaway, Resogun, Destiny
Pokud se pletu tak mě opravte , popřípadě doplňte .
Hudba z uncharted mě vždycky dostane [s16]
No husi kuži jsem mel poradnou tvl :D a ta Trophy na konci, no looool, mazec :D :D :D
PlayStation 4ever [s7]
Crash možná bude, SONY provokuje :-) link
Ach ta nostalogie [s5]
Tolik skvělých soundtracku na ještě skvělejší hry.
Nikdy nebudu litovat že jsem šel do [s7]Playstationu[s7].[s6]
Jinak se mi asi nejvíce líbil soundtarck na FFX ,GTA a na Uncharted .
Mám husinu [s4] Na Youtube už dalo 11 spratků palec dolů....Nechápu!?
Nej soundtrack podle mě Silent Hill 2,konkrétně Theme of Laura,to mě vždy dostane....
Tak popravdě byl i toto super sountrack.Za mě je top jasný a to je FFX.Asi to bude znít divně ale postrádám tam Tomba teda hlavně jedničku.
Medievil - najkrajsia atmosfera a hudba. [s7]
JOHN CENA: máš recht, Crash na ps4 by byl pecka!
Jak začali hrát MGS, tak mi naskočila husí kůže. Kdo by to byl řekl, že už 20 let je tu Playstation s námi. S Playstation jsem vyrostl, žiju a zřejmě i zemřu.
Crash[s7] Uncharted[s7] Last of us[s7] ještě tam je soundtrack s gta san andreas hned jsem ho poznal :D kéž by se vrátil na ps4 crash :(
Tak hlavne ICO a FFX [s7]
Pánové mají talent. Těžká nostalgie. Nebýt flegmatik, brečim.
Nejlepší soundtrack a zároveň nejemotivnější pro mě měla hra Heavy Rain úplný masterpiece i slzu jsem pustil :)))