Pět nových obrázků z Resident Evil HD Remaster

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Think before you sleep
Komentáře (33)
Tomu já říkám next gen [s7][s7][s7][s7][s7][s7] Bude to paráda si zase po těch letech zahrát klasiku [s7] [s7] [s7]
Miloval jsem tuhle hru,je čas oprášit starou lásku.[s6]
Tvl až teď jsem si uvědomil že RE Remake je 12 let stará hra ... ... když se člověk zamyslí jak hry vypadali v roce 2002, a že i dneska je to pořád dívatelné a pěkné :)
weskerumbrella: Ano, je to můj dlouhodobej rest, nechtěl se mi Gamecube kupovat jen abych si zahrál RE: Remake a Zero, ted aspoň budu mít možnost si to zahrát na PSku :) Škoda toho Zera, podle mnohých nejlepší díl, třeba časem taky výjde na PSko, ale tomu moc nevěřím
Waldemard: se ti divím jako fanouškovi kterej má rád první díl že tenhle klenot RE serie nehrál !! :-D V tom případě si cvrkneš to textilu to ti garantuji :)
weskerumbrella: No já remake na Gamecube nehrál, takže srovnávám s verzí z PS1 a tohle vypadá sakra jinak! :)
VulcanR: Hmm, tak to je paráda, počítám že myslíš jiná od verze z PS1, já hrál jen tu, takže to bude pomale jak nová hra, první díl je můj nejoblíbenější, takže mám fakt radost :)
walde: hra je asi zo 70 percent uplne ina
Myslim, že to taky vemu, udelali dobre, že se do toho pustili, zanedlouho tu bude RE2 a dalši dil, ja jen doufam, že dostanou nejake napady pro novej dil, když si to takhle pekne zopakujou [s6]
Waldemard: žádné nové ani poupravené pasáže tam nejsou. Na obrázcích jsou všechny z původní verze.Pouze HD remastered. Nic nového netvořili.
Hmm sakryš, to vypadá skvostně, ten velkej had, to je něco! Jakej to rozdíl oproti tomu z originálu, zrovna nedávno jsme to hrál :) Některý místa ani nepoznávám, doufám že tam bude novejch, či více poupravenejch pasáží co nejvíc
Pro mne je dulezite ovladani hry jake bylo u RE 4,5 (a doufam ze to nebude krizovim ovladanim ale analogovim) . A pokut ne tak The Evil Within bude moji utechou ..link
Hra pouze pro download píšou to na Ofic FB stránce ...
link
škoda ale zase už vlastním GC originál tak mi to až tak úplně nevadí ...
Grafiku vůbec neřeším ... tenkrát se mi to zdálo že snad jde o nejhezčí hru svojí generace (ps2,xbox,gc,dc) a po nedávném hraní se mi hra stále líbila. Ale sem zvědav jak si pohráli s tím tzv. ''Remasterem''
Vinnie: nejspíš pouze digital, během oznámení jsem to někde zachytil, ale už nevím kde. Cena by snad měla být jako u RE4 HD, takže cca 550kč. Logicky za to nemůžou ani chtít víc. Pokud to bude stát víc tak u mě mají smůlu. Jinak ovládání se řešilo hned u oznámení, budou na výběr 2 varianty, mezi kterými půjde kdykoli přepínat.
eeeee: tisíce jsem myslel jen jako slabej příklad.. myslím že jsem to hodně podhodnotil.. budou to 100% statisíce podle ohlasů na fan stránkách RE.
Vinnie : pouze digital.
weskumbrela: jen jestli ty tisice jsou dostatecny pcet, dneska by melo jit spise o miliony. Mne to ovladani take nevyhovuje. U remake ho chapu, ale nova hra s nim je nejspis neprodejna. Jestli remake proda jen tisice, tak je to tutovka.
Nevíte někdo jestli bude vydána i na disku? Nebo jen pomocí digitální distribuce
Koukám, že se tady furt řeší ovádání... podle mě tam daj na výběr, mně osobně by nejvíc vyhovovalo to z RE3 ale uvidíme a co mě zajímá je cena :D vidim to na takovejch 1200 min bohužel a za rok Zero za tu samou pálku
Painkiller : ta pravěká grafika ty chytrolíne je předkreslená s neuvěřitelnými detaily a nasvícením kterou dodnes ve 3D nemají šanci udělat! A i kdyby stála 1200 na PS4 tak si ji koupí tisíce fanoušků po celém světě kteří narozdíl od tebe mají vkus a poznají kvalitní survival horror jeden z nejlepší co kdy byl vytvořen. link
Tak doufam ze to nebude mit ovladani jako code Veronica jinak na tu hru seru .A hlavne ze nintendo si zakoupila prava na RE .(v lepsi grafice po 6 letech z PSX - A my po 19 letech na ps3 -ps4 nam naservirujou pravěkou grafikou v Hd a 5.1 zvuk a tipuju s 12 trophy bez Platiny cena ps3 500 a ps4 1200 ps store . Pro nas maj udelat v lepsi grafice exklusivne po tolika letech a ne z nintenda po nich 12 letech
Parada!Konecne si to zahraju.
Stejně nejlepší díl byl pro me rezi 2
A potom teda tyhle z came cube,skoda že to 2 nepredelaly
Tý jo doufám, ale že to fakt všecko překreslí znova a pěkně, a né že jen ty pozadí roztáhnou, máznou a já nevím jak by to ještě ojebali. Pak by mohli trošku aj vytunit ty postavičky, trošku mimiky přidat. Jinak se na to moc těším :)
Na to se velmi těším hry už moc nekupuju ale zavzpomínat jak jsem poprvé viděl RE a potom kolik času jsem u toho strávil si nenechám ujít.[s7]
Dejw602: klíídek :-D oni na hratelnosti ani původním záměru NIC měnit nebudou ani nemůžou !!! Je to jen remastrovano do FullHD a zvuk do 5.1 ! Hra zůstává původní.
Martinrush : ses pomátnul :-D prej lepší kamera.. to může říct jen **** :-D
Snad to bude za dobrou cenu a ne za plnou cenu. já jedničku nehrál.
IggyKure: hra ma stat tolik co RE4 HD. Zhruba petikilo.
Musej na necem preci vydelat, na tech poslednich hrach to byl jeden propadak za druhym se moc nespravili...[s6]
vypada to fakt pekne...cela je druha otazka